Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışı çıkışları? ADSL, kablo sorunu

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Problem her ne ise bilmiorum fakat işin garip tarafı az önce bankaya gittim sürünüyor insanlar ATM kuyruğunda ATMlerin hiçbirisi hiçbir bankada çalışmıyor

Kıyamet gelio hepimiz ölecez![signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 24 Aralık 2004 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 24 Aralık 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Problem her ne ise bilmiorum fakat işin garip arafı az önce bankaya gittim sürünüyor insanlar ATM kuyruğunda atmlerin hiçbirisi hiçbir bankada çalışmıyor

Kıyamet gelio hepimiz ölecez!

kesin abi bu gidişle ya ölürüm ya öldürür[signature][hline]darkforter
Sosyal ağlarda paylaş

yurticinde hicbi siteye ulasamamakta telekomun cikislarindan di mi?
bi siteyi pingledigin zaman eger ipyi gostermeyip "bilinmeyen ana bilgisayar" diyorsa, DNS problemi demektir.
bilmeden etmeden laf yapmayalim.

kablonet gorevlileri herkese ayni seyi soyluyor zaten, ben aradim DNS serverlari gocmus sanirim calisan DNS varsa ipsini alabilir miyim dedim, adam evet dnsler gocuk suan calisan yok dedi ki akabinde patiye girebildim, fakat hala yurtdisi sitelerine ulasamiyorum.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 24 Aralık 2004 17:06 tarihinde demiş ki:
yurticinde hicbi siteye ulasamamakta telekomun cikislarindan di mi?
bi siteyi pingledigin zaman eger ipyi gostermeyip "bilinmeyen ana bilgisayar" diyorsa, DNS problemi demektir.
bilmeden etmeden laf yapmayalim.

kablonet gorevlileri herkese ayni seyi soyluyor zaten, ben aradim DNS serverlari gocmus sanirim calisan DNS varsa ipsini alabilir miyim dedim, adam evet dnsler gocuk suan calisan yok dedi ki akabinde patiye girebildim, fakat hala yurtdisi sitelerine ulasamiyorum.

Sen duzeldı dıyorsan ve ben hala gıremıyorsam ve burdakı ler hala paticik dısındakı sıtelere gıremıyorsa

GENEL olarak duzelmedı anlamı cıkar.

Hala duzeldı dıyorsan bıleemaacam.ne diyim...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

yok abicim bu böyle gitmez.. dalga geçer gibi ya

hadi ben oyun oynuyorum dalga geçiyorum da internetten ciddi işi olan adama tokat gibi iner bu.dalga geçer gibi ya.ekonomiye darbe indiriyorlar resmen.[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun adsl ya da kabloda degil hersey tamamen cokmus durumda su anda uniden bile baglanamıyorum hicbiyere komedi resmen. MSN'i bile zar zor acıyor.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...