Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 3

Cons

Öne çıkan mesajlar

size kimse bugün fenerbahçeyi desteklemek için gs bjk atkınızı kapıp gelin demedi fenerbahçeliler rakip taraflarlara gelin birlik olalım bugün bize olmayan adalet yarın size de olmayacak dedi ki insanlar bunun için toplandı rakip takımlardan. kaldı ki fenerbahçeden sonra bu sezon bjk de hukuksuzluktan nasibini aldı. geriye bir tek gs kaldı. o yüzden hoez'in de dediği gibi bi tarafınızdan element uydurmayın bence olaya anaokulu talebesi gibi bakıyosunuz. o kadar eylem oldu çArşı vs hep ön plandaydı hiç mi bağırılmadı en büyük kartal diye. yapma allah aşkına ben taksimde bizzat tanık oldum fenerliler bi yanda en büyük fener diye bjk'liler bi tarafta en büyük kartal diye bağırıyordu. orada kimin en büyük olduğu değil iki takımın dövüşmeden takımlarını savunuyo olmaları ön plandaydı. ciddi diyorum değişmiyosunuz abi hakkınız yense de değişmiyosunuz hep bi kulbunuz var takacak o kadar eylem oldu o kadar protesto oldu yok abi dedik sabit fikirler kırılır ama yok dıştan bakınca kırılmış derine inince aynı fikirler..
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

haktan hukuktan bahsetmeyin abi bundan sonra forumda. yandaş olduğunuz belli. işinize gelince hukuk yok fenerbahçe mevzu olunca 'şikecisiniz' boş konuşuyosunuz.

bırak ya cahile neyse bilmio dersinde haysiyet yoksunu insanlarla konuşulmaz. Boşver onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadığınız şey şu: Evet, Fenerbahçe şike sürecinde adil yargılanmadı ve belli cezalar aldı. Ama eğer adil yargılanmış olsaydı yine ceza alacaktı. Bunu anlıyorsunuz değil mi? Burayı kaçırmayın. Yetemediğiniz, kavrayamadığınız şey bu.

Bunun şunla hiçbir farkı yok: Cemaat, Akp'yi bitirmek için yolsuzlukları ortaya döktü. Aslında cemaat yolsuzluğa karşı değil, Akp'ye karşı, Akp'nin sahip olduklarını istiyor. O halde Akp'yi savunmalıyım çünkü cemaat bunu gerçek adalet için falan yapmadı, hırsından yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar da iste adalet bizim begendigimizi verene kadar save/load atalım diyolar.

mahkeme sonuclansın.
sonuclandı.
uefa karar versin.
verdi.
cas bunu onamaz uefa catırdar.
catırdamadı.
yargıtay bunu kesin onamaz.
onadı.

tekrar yargılanma olunca farklı olacagını dusunduren sey ne?
Sosyal ağlarda paylaş

yetemediğimiz şey demişsin hangi fenerbahçeliden duydun acaba adil yargılansak ceza almayız dediğini? asıl aklınızın ermediği nokta bu! ben kiminle konuşsam 'adil yargılanalım varsa şikemiz ligden düşürelim' ama herkes siz dahil aziz yıldırın ismi üzerinden yürüyüp klübe bok atıyosunuz çok da iyi yapıyosunuz işinizi. şikecisiniz diyosunuz eyvallah yapmışsak yapmışızdır da bu şikeden neden sadece fenerbahçe ve aziz yıldırım hüküm giyiyor? ulan şikenin tek taraflı yapıldığı hangi devirde görülmüş ne sığ adamlarsınız?! ama yine de biz yetersiziz biz gerizekalıyız. ben yeri geldiğinde mallık yaptığımı kabul ederim de sizde o iradeyi henüz göremedim.

bi arkadaş ali ismail korkmaz gibi gencecik bir çocuğu kullanıp takımı aklamaya çalışıyor diye kusura bakmayın ancak şerefsizce bir laf etmiş. aklınızı başınıza toplayın bilgi sahibi olmadan densiz densiz konuşmayın derim. ali ismail korkmazın ailesi taraftar grubu tarafından istanbula davet edildi ve ağırlandı. korkmaz ailesi dün taksimde gezi parkından gs lisesi önüne yürüyüş yaptı bugün de caddedeki yürüyüşten sonra yoğurtçu parkına ordan da stada gidecekler. nerde ne okuyosunuz bilmiyorum ancak densiz iddialarda bulunup kendinizi küçültmeyin iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...