Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Biri Beni Tuvalete Götürebilir Mi ?"

Moonlight

Öne çıkan mesajlar

Normalde hiç işim olmaz ama kız arkadaşımın zoruna izlemek zorunda kaldım...

Malum... Program "Gelinim Olur Musun" ? (Soru işaretini ben koyuyorum)

İyi, kötü yorumuna hiç girmeyeceğim, onun sonu yok ama bugün seyredenler görmüşlerdir, geberdim gülmekten...

Ortam gerilmiş, aileler arasında seviyesizlik diz boyu, laflar gidip geliyor... Ebru Akel ortamı canlı yayın dışında rahatlatmak için reklam giriyor ve tam reklama girmeden önce Ata'nın son sözü :

"Biri Beni Tuvalete Götürebilir Mi ?"

İki saniye daha beklesene be adam :)

Gitti karizma :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 18 Aralık 2004 00:11 tarihinde demiş ki:
Biri beni tuwalete goturebılırmı dıyerek ne demek ıstedı onu anlamadım ben ya?
Sakat falan mı bu adam yoo gordugum kadarıyla deıldı.

Neden ole dedı onu annamadım :)

adam kac haftadir evden cikmio yolunu bulma olayini kaybetmistir :P[signature][hline]Live Fast Die Fun
Miraul Sainter
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be rahatladım...

Yeni yarışma çıktı sandım bi an.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bitti Semra Hanım bu kapaklarla fransaya gider yılbaşında :P[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

o yarışmadakilerin hepsi birbirinden mal ya. adamın karizması mı varmış da karizma gitmiş dionuz.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Tuvaletin yerini bilmiyo olmasi normalde , en azindan insan tuvalet nerde der, biride orda cikar zaten ben gotureyim karmasik buralar hede hodo demek icin.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

ya hangi tür kişiliğe sahip insanlar katiiyor çözemedim yani oraya katiliyon başına gelecekleri biliyorsun demektir birde dün izledim o finali rast geldi o semra denilen kadın koltukta aykları yere gelmiyordu 30dk ona güldüm süperdi (:[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...