Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HL2'nin Orijinal oyun olmadan oynanaması hakkında

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Ya bu olay benim çok hoşuma gitti açıkçası. 90 Milyonum gidicek ama olsun seve seve veririm. Kafelerden giren ipsiz sapsız aptal aptal adamlar oyunumuzun içine edemeyecek. Hemen hemen hiç küfür görmicez. Her önüne gelen oynayamayacak. Gidip hemen alıcam orijinal oyunu.. Siz ne düşünüyorsunuz?[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

multi oynanamaması diye not düşseydin keşke.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 21 Aralık 2004 22:21 tarihinde demiş ki:
Ya bu olay benim çok hoşuma gitti açıkçası. 90 Milyonum gidicek ama olsun seve seve veririm. Kafelerden giren ipsiz sapsız aptal aptal adamlar oyunumuzun içine edemeyecek. Hemen hemen hiç küfür görmicez. Her önüne gelen oynayamayacak. Gidip hemen alıcam orijinal oyunu.. Siz ne düşünüyorsunuz?

sen öyle san , ailesi zengin olan 9 yasındaki amerikan bebeleri girip lamerlik yapamıcakmı sanıyosun ?[signature][hline]Muhtaç oldugun kuvvet damarlarındaki asil kanda mevcuttur !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 21 Aralık 2004 23:34 tarihinde demiş ki:
sen öyle san , ailesi zengin olan 9 yasındaki amerikan bebeleri girip lamerlik yapamıcakmı sanıyosun ?

9 Yaşındaki Amerikan bebeleri,15 yaşındaki Türklerden daha gelişmiş oluyor merak etme. Ayrıca onların oyunu almak için zengin olmasına gerek yok.[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

bende şu anda orjinal hl2 var. death match lerde ping yükselebiliyo oda pek hoş olmuyo. ayrıca 5 6 kişiden sonra (gf4 ekran kartı var bende) fps düşebiliyo. hl2dm için iyi bi ekran kartı olması lazım. cs-source içinse bişi diyemiyorum henüz update ediyor. ama herkes böyle güzel bi oyunun hakkını vermeli. orjinal alarak tabi. steamde bide türk serverı olsun isterim ben. ping iyi olsun vs.[signature][hline]

rekorcan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...