Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tekyuzuk.i8.com

Popeye

Öne çıkan mesajlar

ehehe yok böyle bir şey ya

bir yüzüklerin efendisi komedyası diye bir yazı vardı bir bakayım dedim tekrar :)
neyse daha öncede baya gülmüştüm ehe bu seferde şu bahsedilen siteyi aradım ve buldum

bir eser bu kadar katledilir
yok abi cidden olamaz böyle bir kazmalık ya
bilmiyorsan yazma ne diye sallarsın be adam

siteden bir kaç alıntı buyrun :)

Elf'ler

elfler
elfler orta dünyada yaşayan ırklar içinde en iyileriydi çok yardım sever ve iyi ok kulanırlardı elfler eskiden cüceler le dost iken araları uzun zaman önce bozuldu elfler kayıp diyarda yaşarlar bunların evleri gri ağaçların tepelerine kurarlar ve fiziki olarak en güzel halk bunlardır elf hanımı ve beyi elf diyarındaki saraylarında yaşarlar muhteşem bir yer olan burasını elflerden başka kimse bilmez ve yalnızca yüzük kardeşleri buraya elf dışında girebilmiştir .

Elf hanımı çok güzel bir hanımdır uzun boylu zarif ince boylu beyaz yüzlü gözleri yeşilgri karışımı kendisi frodo ve arkadaşlarına hediyeler vermiştir aynasıyla bazı şeyleri önceden görebilme yeteneğine sahiptir.

arkadaş sanırım elflerin sadece lothloriende yaşadıgını sanıyor :)

Cüceler

cüceler
cüceler tahmin edildiği üzere cüce kişilerdi boyları 40 ila 50 cm arasında değişiyor cüceler özelikle yapım işte çok ileri gitmişlerdir baltayı çok iyi kulanırlar taşla yapımda ustadırlar cüceler uzun zaman önce elflere arası açılmış ve onlar birer düşman gibidirler yüzük kardeşliğinde deki cüce gimli elfleri temsil eden legolosla iyi arkadaşlık kurmuşlardır

cüce 40-50 santimse hobbitlerde sanırım 20-25 santime geliyor
eh be aule 40 santimlik bir ırk yaratacagına hiç yaratmasaydın keşke

EOMER :

ismi :eomer

tanım :kral theoden'in yeğeni ve eowyn'in kardeşi eomer, rohan halkından, sert bir savaşçı.

yaşı :35

makamı :kral theoden'in yeğeni

işi :savaşçı

görevi:rohanı savunmak ve son bölüm kral'ın dönüşün'de aragorn'dan sonra rohan suvarilerine emir verme yetkisine sahip..!
ırkı:rohan insanı.

FARAMİR :

ismi :faramir

tanım :denethor'un oğlu ve boramir'in kardeşi faramir, hobbitleri emyn muil'de bulup, yakalayan kolcudur.

yaşı:28

makamı:denethor'un oğlu ve boramir'in kardeşi'dir..!

işi:savaşçı

görevi:frodo'yu korumak canı pahasınada olsa yakaladığı yüzüktaşıyıcısı frodoyu bırakmak...!!
ırkı :Gondor'lu insan

FRODO :

frodo
ismi:Frodo

yaşı:35 ve 40 arasında

makamı:makamı yok shirede yaşar

tipi:Tipik hobbit özeliğindedir boyu 70 cm civarında gür saçlı açık tenli az ve öz konuşan karizmatik bir kişiği vardır.

işi:Shirede de tarlalarında işci çalıştırır yani yönetici günümüz lisanıyla.

görevi:yüzük taşıcısı

ırkı:Hobbit

bak adamın günahını almışım hobbitleri 20-25 santim diye yazmıştır sandım

yönetici frodo tarlada işçi çalıştırıyor lol
yaş 35-40 bu da ayrı bir bomba
makamsız lol

SAM :

sam
ismi:Sam garage hahaha

yaşı:35-40

makamı:yok ( bu da makamsız yazık )

işi:Bahçivan

görevi:Efendisi olan Frodonun yanında gelmişti efendisine çok sadık bir dostudur .

gandalfın yaşı 100müş bu arada
yani maia falan hikaye hep kandırılmışız

lol[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Bonecrusher, 13 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Ekşi sözlük beni arasına almadıysa, kendi kayıbıdır.

[Bu mesaj Popeye tarafından 11 Aralık 2004 08:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yüzügü yok etmek için gittiginde 50 civarındaydı yaşı

işin komigi hemen hemen herkesin yaşını aynı yazmış
bu arada tayfları 12 kişi yapmış eleman ehe

[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Bonecrusher, 13 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Ekşi sözlük beni arasına almadıysa, kendi kayıbıdır.

[Bu mesaj Popeye tarafından 11 Aralık 2004 11:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ARAGORN :

aragorn
ismi:Aragorn

yaşı:tam olarak bilinmiyor

makamı:orta dünyanın kralı(gelcekte)

tipi:gri saçlı yüzüğü çökmüş ama asil onda kralık alametlerini gösteren bir tipi vardır yol gezer olduğu zamanlar giyinişine pek dikkat etmezdi .

işi:Orta Dünyanın kralı (gelecekte).

görevi:Yüzük tayfasında Gandalftan sonra sözü geçen ikinci kişi.

ırkı:Eski insan ırkından .

Argorn yüzük kardeşliğinde önemli görevler üstlendi gandalfın morio daki dövüşünden sonra grubun başına geçti ve daha sonra komutasındaki altlı süvarilerle ölüm vadisini geçmeyi başardı

Savaşın kazanılmasında çok önemli faktör oynadı yönetici kişiliği ona kralığı hakkettirdi savaştaki üstün performansı takdire şayandı

Adam savaşı yorumluyor lOLOLOLOLOL[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

BİLBO :

bilbo
ismi:Bilbo Baggins

yaşı:111

makamı:Yüzüğü bulan kişi

işi:Çıkın çıkmazda yerleri vardı artık oraların bakımını Frodoya bıraktı.

görevi:Şu anda bir görevi yok ama kitabını hazırlıyor , yüzüğü gandalfa bırakmakta oldukça zorlanmıştı.

Bilbo yüzüğü gollumdan sonra bulan kişi oldukca cömert bir kişiliği var Shirenin en zenginlerinde 111. yaş gününde bir sürü hediye dağıtmıştı 111 yaşında olasına rağmen hiç yaşında göstermiyo oldukca dinç buda söylentileri artırıyor tabiki.

loool tutmayın ölecem ahahah. kitabın başını okumuş arkadaş sonra da filmleri izlemiş yazmış bariz belli.[signature][hline]john the insane fork.
Sosyal ağlarda paylaş

SURON :

sauron
ismi:Sauron

yaşı:Bilinmiyor ama çok eskilere dayanıyor

makamı:Karanlıklar efendisi

tipi:Siyah bir cübbesi başında siyah elmastan yapılma bir taç ,yüzüne kimse bakamıyor çok korkunç, bineği nazgül kontrol mekanizması ülkenin her tarafına yerleştirilmiş gözler.

işi:Orkları ve Emrindeki bütün yaratıkları yönetmek.

görevi:Orta Dünya yı karanlıklar altına almak ve bütün ırklara hükmetmek

ırkı:Bilinmiyor.

Orta Dünyayı hakimiyeti altına alması için o yüzüğü bulması gerekiyordu onun için yıllarca yüzüğün kimde olduğunu araştırdı hobbite olduğunu öğrendiği zaman süvarilerini gönderdi kara süvariler 12 kişiydi ve nazgüller bu yüzüğün peşindeydi

Saurona çok güçlü bir ordu hazırladı nazgülleri düşmana korku yağdırıyordu Orta dünya yı karanlıklar altında birleştirebilecekmiydi hepsi o yüzüğü parmağına takmasına bağlıydı.

Ehehe adam nazgullerle karıştırmış sauronu :D[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

BİLBO :

bilbo
ismi:Bilbo Baggins

yaşı:111

makamı:Yüzüğü bulan kişi

işi:Çıkın çıkmazda yerleri vardı artık oraların bakımını Frodoya bıraktı.

görevi:Şu anda bir görevi yok ama kitabını hazırlıyor , yüzüğü gandalfa bırakmakta oldukça zorlanmıştı.

Bilbo yüzüğü gollumdan sonra bulan kişi oldukca cömert bir kişiliği var Shirenin en zenginlerinde 111. yaş gününde bir sürü hediye dağıtmıştı 111 yaşında olasına rağmen hiç yaşında göstermiyo oldukca dinç buda söylentileri artırıyor tabiki

:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...