Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni oyuncu

Erchamion

Öne çıkan mesajlar

Ares olsaydı ben de yardım ederdim... Diez sux.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun öyle başkasının öğreteceği bişey değil.
Kendinde çok kolay öğrenirsin biraz deneme yanılmayla
rahat olur çabucak öğrenirsin[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Sen niye utanıcan. Assassin yapanlar utansın..

(Ne demek bende bilmiom. Uykusuzum zırvalıyom he diyin geçin)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

assassian, asseuropan, assamerican vs.vs..

100k ver bakim elemana. Senin yüzünden gitmiş parası :-p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Archer rullz..
Devam et boşver. Vardır bunda da bir hayır. Assassin den daha çok seviorum ben archeri . Daha bi karizma gelio.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erchamion, 22 Aralık 2004 16:04 tarihinde demiş ki:
Para lasım..

Zengin bi clana kapağı at. :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

level 18 ile abyss e girerse, birde dördüncü kata yanlışlıkla çıkarsa bir daha sittin sene çıkamaz ordan. Level "0" a geri döner.
:D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Abyss e level 50-60 birisi girerse hiç zevkli olmuyo. Geçen gün level 65 bi herif vardı. Durmadan supernova yapıp duruodu. En sonunda "yetti gari" dedim çıktım dördüncü kata. 1 seferde %45 exp kaybettim akıllandım.. Artık level 50 olmadan dördüncü kat sux.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Oradan benim biraz deneyim var ilk orayı Adonisde görmüşdüm ilk malezya serverinde oradada bi ark gitmişdi onun ölümünü izlemişdim ondan sonra o fareciklere dalaşmadım :D[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

Farecik ?

kan emici sıçan onlar resmen.
Bosslara sataşırım onların yerine daha iyi. Öldürdüğünde verdiği exp. in 2 katını alıyo [biiip]ler[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

O solid bin'lere ilk bulaştığım zamanı hatırlıorum.
Level bayaaa düşüktü. Gençlik zamanı yani.
Abysste dolaşıom. "Üst katlarda ne var acaba" diye merak ettim.
Çıktım dördüncü kata. Bi baktım bandicootlar var. "Anaaa" dedim. "Milletin bu kadar tırstığı şey bandicootmuymuş" dedim.
"Heralde bunlar grup halinde saldırıolar ondan millet tırsıo. Ama çok zorda kalırsam /town yapar kaçarım" dedimdi.
Meğer eşşek sürüleri üfledikleri anda ölüomuşum. Acı bi şekilde öğrenmiştim. Tek seferde 3 level düşmüştüm.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 22 Aralık 2004 21:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...