Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula item ve char reset!!!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

fabulosoguy said:

Zikko said:

şifreni kullanıcı adını sil sıfırdan yazarak tekrar girmeyi dene

2 saattir giremiyorum. sinir krizleri. Hiç bi sebebide yok böle bişey olmasının doğru yani şifre ve kullanıcı adı . Mail'e de gelmiş. Neden Olabilir ki.

Siteye giriyo bu arada.

muhtemelen account sifre ile ilgili bi problem var ortada o ekran ondan oluyor. emin ol herseyin aktif olup dogru girdigine ayriyetten nebuladan email geldimi oyun icindeki hesabiniz aktif olmustur diye.

ps: bu nebulada ne cakma nebula arkadas ya bitane game master altinda owner title ile dolmuscu espirileri yapa yapa gm topuk yaptirior bi ara kendim kotu hissetmedim deil yani hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

team speak falan ayarlayalım oynayalım hard core kasalım sonra sabahlayalım işe geç kalalım işten bir süre sonra kovulalım çok güzel günler bizi bekliyor.

of yine dupe bugı deniycem bankeri tamelemeye çalışıcam gemi ile skill kasmayı deniycem hayat zor

mumble vereyim gelin

adress : hajnal.mumble.com
port : 6005
şifre : retret

bu arada benim nickim de catze
Sosyal ağlarda paylaş

asd

HotLine said:

fabulosoguy said:

Zikko said:

şifreni kullanıcı adını sil sıfırdan yazarak tekrar girmeyi dene

2 saattir giremiyorum. sinir krizleri. Hiç bi sebebide yok böle bişey olmasının doğru yani şifre ve kullanıcı adı . Mail'e de gelmiş. Neden Olabilir ki.

Siteye giriyo bu arada.

muhtemelen account sifre ile ilgili bi problem var ortada o ekran ondan oluyor. emin ol herseyin aktif olup dogru girdigine ayriyetten nebuladan email geldimi oyun icindeki hesabiniz aktif olmustur diye.

ps: bu nebulada ne cakma nebula arkadas ya bitane game master altinda owner title ile dolmuscu espirileri yapa yapa gm topuk yaptirior bi ara kendim kotu hissetmedim deil yani hahaha

Merhaba Oğuz
Account Adınız :

Anahtarınız :

İyi Oyunlar Dileriz

bu değil mi gelmesi gerek mail ? sabah 9 da geldi hala yok zz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...