Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzun zaman oldu..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Çok uzun zaman oldu single bir pc oyununa kendimi kaptırmayalı.Hep online oyun için uğraşımız devam ediyo.
Uzun süredir oyunun bana sunmuş oldugu yapay zekayla cebelleşmeyi özledim.Bana bir an bir insan zekasını yansıtan veya mükemmel dedirtten bir adventure , rpg veya herneyse işte..
Yemek yerken takılıdıgım yeri düşünmemi , olayların ne sekilde gelişecegini düşünmekten kendimi alamadıgım bir oyunla karsılaşmayalı uzun zaman oldu.
"Bu aralar hangi oyunu oynuyosun ? " dediklerinde hevesle karşı tarafa anlatmaya basladıgım bir oyunu oynamayalı hatta cazibesine kapılıp onu yaşamayalı uzun zaman oldu.

Bekliyorum bu uzun zamanın son bulmasını.
Bekliyorum sabah veya aksam farketmeksizin bir maceranın peşinden koşmayı..Umarım bu bekleyiş en kısa sürede son bulucaktır.[signature][hline]we modify worlds

[Bu mesaj Eternal tarafından 22 Aralık 2004 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

In$ bulursun da yazını okudum yardım istememissin bisi yapmamıssın onerimi istiyosun ?[signature][hline] Seni Seviyorum Evanescence
[b][i] Yok yok olunca var olur...

Asigo 64
Beraber Yuruduk Biz Bu Yollarda Fener Bahce Sozum Sana Sizi Bole Agirladik Umarim 1. Lige cıktıgımızda Sizde Ayni b.ku Yersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

nostarji..........
Mesajını okuduğum an aklıma Fallout ve Fallout2 oynadığım zamanlar gelmişti. Özellikle Fallout... 286ım dan p2-266 ya daha yeni upgrade etmiştim.Ve elimde ilk CD oyunlarım vardı; City of Lost Children,Pandemonium ve ChessMaster(hatırlıyamam hangi versiyonuydu).... Tabi bunlar 2-3 haftadan fazla kesmemişti beni... Sonra bi nedenle caddeye inmiştim. Nezihte arka kuytu bi köşede 10-15 tane oyun vardı müzik cdlerinin yanında. Fallout:A Post Apocaliptic Game yzıyodu birinde. arkasında isometric,special falan diyodu... Parama kıyıp (750 bin? bir milyon??) meraktan almıştım o cd yi. O gün eve dönünce korkunç bir şok yaşadım install ekranında 1.1 MB small install 2 seçenek daha ve 600 küsür MB Humonogous install diye bi şey... :P Tabikide onu seçtim. (4 yada 8 hızlı bir cd-rom da yükleme ne kadar sürüyor haberiniz var mı sizin?) saanırım oyunu 3 hafta paso oynadım sonra bir tam-çözüm hazırlamıştım bir ajandaya... Okulda korkunç geyiği dönerdi alien blaster diye bişi varmış... .223 pistol nereden bulunur? en iyi silah kombosu nedir? (.223 pistol+Turbo Plazma Rifle) vs.vs. anlatmakla bitmez oyun Fallout. Sonra bir de Albion diye bir oyun vardı. Saolsun sınıftan bir arkadaşım başıma sarmıştı...Bilemiyorum şimdilerde... yada daha doğrusu aşağı yukarı ilk halflife çıktığından beridir hiç bir yeni oyun beni benden alamadı. Belkide biz çok küçük hayallerimiz çok büyüktü,8-10 piksellik kılıç kalkanların armalarını,çentiklerini görür;3-5 disketlik dünyalarda kaşif-tüccar-savaşçı-korsan olurduk.....
Neyse kusura bakmayın anılarım depreşti. Hepinize iyi oyunlar[signature][hline]Baba biz Yaşlanmışız

[Bu mesaj cronicler tarafından 22 Aralık 2004 21:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...