Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight online server

Lineage

Öne çıkan mesajlar

Dosyaları bulmak kolay da sen hangi dosyaları istiosun?
Client mi yoksa servermi?[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu verdiğiniz linkten KOL'Srvr'in lite filan bi modu olmasın :)

Bende KOL'srvr var ve tam olarak 1,713,978KB. yani yaklaşık 1.7Gb.

Bu linkteki dosyaların aynısı bendekinde de var ama yinede çalıştırmadım. Çünkü bu linkteki dosya bana pek normal görünmedi. Windows'u riske atamam kıytırık bi program için.

Ayrıca bu bildiğimiz, sıradan SQL Server tabanlı bi program. Neden çalıştıramıcaz anlamadım :)

Çalıştırana ödül varsa haberim olsun :-p[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sphere, 21 Aralık 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
1.5mb server nasıl oluyor ?

Bende merak ettim ve araştırdım. Bu sadece server. İçinde hiç bir paket yok. Ne map var ne web desteği var ne update desteği var ne monster waypoint var ne NPC SPoint var hiç bi şey yok. Yani sadece server kısmı.

Yukardaki mesajımda da yazdığım gibi full versionu 1.7Gb. İsteyene dvd ye çekip yollarım nope yani.

Paylaşmak rullz :)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yazılımcı bir arkadaşımdan almıştım bi kaç gün önce.
Şu anda saat 05:15 olduğu için arayamıyorum. Ararsam küfreder :D
Öğleye doğru arayıp hangi siteden veya nasıl bulduğunu sorarım. Sizlere iletirim.[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar...

Benim bu serveri aldığım arkadaşımda başka birinden almış.
Webden bulmaya kalkarsam iş uzayacak. Bugün sabit ip için başvurdum. Kısmetse yarın sabit ip yi alıcam.

Yarın sabit ip yi aldığımda ftp server kurup sizlere çekebileceğiniz adresi veririm. Benden çekersiniz.

Her zaman diorum. Paylaşmak rullz.. :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...