Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Power Up Store

noface

Öne çıkan mesajlar

Orada bir paket var mı baya fark etırecek sanırım alanı en basta sansınız artacak drop olacak ıtemlerde olunce %50 xp kaybı yalnıs anlamadıysam buda %2.5 oluyorkı baya fark edıyor normal playerden.[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Xp kaybını bırak, %20 xp burst ten bahsediyor,biz 2000xp alırken adam 2400xp alacak,daha ucuza tamir yapıcak,xp kaybı %50,redistrubite skills hakkın var,daha iyi item loot.
Valla parayı bastıran oyunun gralı olacak yani.
Zaten sizde nasıl bilmiorum ama bende cok lag var zaten,iyice fazlalastı.
Sosyal ağlarda paylaş

Yerim power up storesini filan.

Lag bazen tavan yapıp disconnect ediyo. Bide paralı üye bilmemne...

Bunlara söylemek için çok uygun bi laf var ama argo biraz burda söylenmez...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noface, 16 Aralık 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
redistrubite skills hakkın var BU TAM OLARTAK NE DEMEK OLUYOR

Normalde skill sıfırlamak istersen bir servet ödemen gerekio diye duymuştum. Ben hiç skill sıfırlamadım. Glacier geldik glacier gidioz. Ultra Premium paket sahipleri bu parayı ödemiyorlar galiba.

Yanlış olabilir bilmiom emin değilim sonra arkamdan laf etmeyin :-P

Aylık 15$ aslında KOL manyakları için çok değil. Ama benim gibi 40 yılda bir girenler için anlamsız...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 18 Aralık 2004 03:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...