Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikalılar nickelbackdan neden nefret ediyor?

Tori

Öne çıkan mesajlar

benim merak ettiğim FF sıkıcıysa sıkıcı olmayan rock müziği hangi grup icra ediyor size göre şu an? ben mesela genel olarak oturup rock dinleyemem, bayıyorum çoğu gruptan ama tutup hiç birine sıkıcı demiyorum çünkü benim sıkılmamla grubun sıkıcı olması aynı şey değil. ki ben stoner rock dinliyorum ağırlıklı olarak rock cenahından ve sıkıcı diyecek adama bir şey diyemem sdfg.

creed vedder ekmeği yiyordu, ne ettiler bilmiyorum ilgilenmiyorum. nickelback pop rock grubu zaten onu hepten geçtim. FF neden bu iki alakasız grup ile aynı başlıkta tartışılıyor anlayamıyorum.

bir de çoğu grup belli bir formülü tutturunca oradan yürüyor genelde. bunu lamb of god da yapıyor iron maiden da. kötü bir şey değil, kolay da değil o formülü tamamen bırakıp istediğini yapmak. yapınca yerden yere vurulmak var bir de, örneği bol.
Sosyal ağlarda paylaş

"benim sıkılmamla grubun sıkıcı olması aynı şey değil".

bir grubu beğenmemek de o grubun kötü olduğu anlamına gelmiyor çünkü objektivitenin manifeste olmuş hali değiliz hiç birimiz.

kaldı ki ff fanboyluğundan ziyade bu konuda ahkam kesiyor olmanıza kızılıyor kızılıyorsa, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz gruplar buradaki kimsenin umrunda değildir bence.
sıkıcı olmayan grubu meraktan sordum tamamen.

5 FF şarkısı falan biliyorum, dave grohl'u severim ben. o da adam iyi diye yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...