Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ercan Arıklı (a.k.a. Yastayız)

Qui

Öne çıkan mesajlar

Ercan Arıklı hayatını kaybetti..

Vatan gazetesinden çıktıktan sonra yaya geçidinin ne olduğunu tam olarak kavrayamayan bir otobüs şöförü (yada canavar) tarafından katledildi.

Hepimizin başı sağolsun..

Devamı[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupaya imreniyorum.. Yaya ayağını yaya geçidine bastığı anda çevrede ne kadar araba varsa 0km'den daha hızlı gidemez (Türkiyedede böyle) ve gitmez (Türkiyede böyle değil işte).[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere

Sosyal ağlarda paylaş

hata bizde ve daha çok baştakilerde önlem almak yerine içine ediyolar mesel antalyada olanlar bilir !
ışıklar caddesindeki gece yapılan oto show ları :) ve yarışları engellemek için caddeye sulama yapıp kayganlaşmasını sağlıyolar nasıl bi mantıksa anlamadım[hline]wrak wrak wrakkkkkk
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun baştakilerle alakasından öte direk arabanın içindekilerle alakası çok daha fazla. Sabah okula giderken rahat gidiyorum ama akşam aman yarappim. İnsanlar stresli olduğu zaman nasıl bir canavara dönüşüyorlar anlatamam, giden bilir. Kurallar neden konur tam olarak kavrayamıyoruz. Sabahları köprü trafiğini çekenler bilir, eğer sol şeride geçmek için sinyal verirseniz geçemezsiniz çünkü kimse size yol vermez. Es kaza aralık bulursanız geçersiniz ancak. Ama sinyal yakmadan geçerseniz kimse çakmadan birden sol şeritte bulursunuz kendinizi. Nedir yani?

Devletle ilgili olan kısmı sadece cezalar, ve trafik polislerinin bu konuda daha az esnek olmaları.[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere

Sosyal ağlarda paylaş

cok zeki ve iyi bir insandi,yuz yuze daha bundan 3 hafta once birisinin dogum gununde sohbet etme firsati bulmustum,hayati cok seven birisiydi.haberi gorunce inanilmaz uzuldum.

allah rahmet eylesin demekten baska birsey bulamiyorum suanda.

[Bu mesaj -Apex- tarafından 03 June 2003 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...