Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedimin piskolojisimi bozuluyor?

Blackhand_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir extreme persian sahibiyim geçen haftasonu şehir dışında bir işimin çıkması sebebiyle kedimi iki günlüğüne bir pet çiftliğine bıraktım. Geri aldığımda kedim ilk ürkek davranışlar sergiledi daha sonra biraz daha normalleşti benden korkmamaya, eskisi gibi üstüme tırmanmaya filan başladı. Ancak önceden karnına dokunulduğunda filan hem ısırır hem tırmalar hemde tekmelerdi malesef şu an eskisi kadar hareketli değil ve karnına dokunulduğunda filan sert tepkiler vermiyor. Acaba kedimin piskolojisimi bozuldu? Bu konuda ne yapmayalıyım? Ve korkarım yarın tekrar şehirdışına gitmek zorundayım acaba onu yine çiftliğemi götürmeliyim yoksa bol mama ve su koyup evde yalnız bıraksam dahamı iyi olur? Kedi sahipleri lütfen bana yardımcı olun. Bu arada kedim 4.5 aylık[signature][hline]Sacrosanct, 31 Ekim 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
Abim sen varya yalanların oğlu oldun tam düzelmeye basladın derken bi ırgatın sana gül uzatmasıyla g..ü hepten kaybettin.
Ben ve kedimin çok özel resimleri ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2 yolda kötü. evde yanlızda bırakmamalı, çiftliklerede bırakmamalı. bakamayacağımız hayvanları almamalı aslında..
her çiftlik uygun değildir. yemek veya su vermezler yada hayvanlara kötü davranırlar. görünümü iyi olsa bile..
evde yanlız bıraksanda üzülebilir bilmiyorum tehlikeli..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 94)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 1.5 aydır bakıyorum gayet iyi petshoptan aldığımda sıskacık bişey olan kedim şu an gayet iyi durumda bakma konusunda sorun çekmiyorum herşeyini düzenli yapıyorum aşılarıda tam ama haftasonları maçlar bazen şehirdışında olunca gitmek zorunda kalıyorum. Aslında çiftlikte iyi bakıyorlar gidip görmüştüm hatta yemeği bırakın tüylerini bile tarayıp filan geti getiriyorlar ama sanırım bizimki pek sevmiyor orayı ev ortamına alışkın olduğundan. Cumartesi akşamı 10 gibi evden çıkıcam pazartesi sabah 6 gibi dönmüş olucam 1.5 gün filan sanırım bol bol mama we su koyup evde bırakmam daha iyi olur?[signature][hline]Sacrosanct, 31 Ekim 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
Abim sen varya yalanların oğlu oldun tam düzelmeye basladın derken bi ırgatın sana gül uzatmasıyla g..ü hepten kaybettin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 17 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Vetpiskoloqlar var onlara qötür tobe tobe..

onlaramı Qötüriyim. Aqıllı çocuq. Q? Nesin sen ya?[signature][hline]Sacrosanct, 31 Ekim 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiosan söyliyim,

Köpekler Sahiplerine,Kediler ise evlerine bağlanır..[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI

Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

Yavru ya bakma sen Aramis'e herkesi kendi gibi böle zannediyo :D Bu arada bol mama ve suyla bıraktım evde kedimi kapıcının eşinede rica ettim arada gel bak diye döndüğümde kedim direk kucağıma zıpladı durumu şu an gayet iyi bundan sonra çiftliğe zor yollarım :D[signature][hline]Sacrosanct, 31 Ekim 2004 17:36 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Blackhand_ tarafından 20 Aralık 2004 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...