Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Bulusmasi Yapalim Gene :)

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

gidin prinsipalın doomgünü partisini basın :D[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah

[Bu mesaj shapshal tarafından 06 Aralık 2004 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla buluşmanın buglarından kurtulmak için bide -50 falan diyin, genç erkeklersiniz, maazallah kokanalar gelir melir dert olur başınıza.. Sonra al başına belayı..[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

+70 olsun kimse gelmesin böyle bu mantığında nekadar saçma olduğunu görün.... Iyyyyy 18- ıyyy ööö[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

benimde limitimi alırsan 19 oluyor ama hadi bakalım sağdan soldan ne fark eder ikiside 19a gidiyor.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

ya yaş sınırı olmayınca böyle ne bileyim , ateri salonuna gidiliyor , büfeye gidiliyor , bi yere kadar.

sonra gruplaşmalar oluyor felan , o yüzden diyoruz.
yoksa kötü bir niyetimiz yok der , 91'li arkadaşlarımıza da burdan selam ederim.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
they bury me like footsteps in the snow.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 06 Aralık 2004 21:13 tarihinde demiş ki:
benimde limitimi alırsan 19 oluyor ama hadi bakalım sağdan soldan ne fark eder ikiside 19a gidiyor.
ahahaha güldürdün gece gece :lol:

head bence kızarkadaşını getirmey düşünme bile :)[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 06 Aralık 2004 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...