Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

cagrus

Öne çıkan mesajlar

abi sen başka sitelere bak demek istedim ben özetle. burada yasak öyle telif hakları sıkıntılı olan şeyleri paylaşmak. site politikası.
bananeyse ayrıca ya ben niye açıklıyorsam. şükrü de gezmeye çıkmış bu akşam galiba..

sen de bence bu saatten sonra çalışma abi. o dersi zaten geçersin bir şekilde. otur filmini izle, çıkarttığın yapışkanı dolgu harcı olarak çiğ yumurta ile karıştırıp yapıştırıcı malzeme ya da izolasyon malzemesi olarak kullanbileceğini biliyor muydun?
Sosyal ağlarda paylaş

satılmakta ya da bulunmakta mıdırdaki bulunmakta kısmı sıkıntılı taraf işte hacı

AA almayın abi bir de deli misiniz siz. Gezin eğlenin lan. eğitim denilen şey lisans düzeyinde verilmiyor ki zaten Türkiye burası. Yükseğe başlayınca hatta doktorada başlıyor eğitim. lisansta gezin abi. AA ne
Sosyal ağlarda paylaş

2 kredicik.

MasterHapLo said:

kredisiz degil mi o ders

amaç üni değiştirmek, yatay geçiş vb. bi de erasmus falan yoksa şeyimde değil zaten.

chrome said:

satılmakta ya da bulunmakta mıdırdaki bulunmakta kısmı sıkıntılı taraf işte hacı

AA almayın abi bir de deli misiniz siz. Gezin eğlenin lan. eğitim denilen şey lisans düzeyinde verilmiyor ki zaten Türkiye burası. Yükseğe başlayınca hatta doktorada başlıyor eğitim. lisansta gezin abi. AA ne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...