Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Glaucoma

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Glaucoma

Gecenin ellerinden uğursuzluk ve yalnızlık damlayan sokaklarında iki kişinin fısıltısı bir rüzgar uğultusu gibi duyuluyordu.Birisi gri montlar ve uzerıne kapsonlu bir giysi gecirmis diğeri mavi bir mont ve kaşkolla sarınmış şekilde duruyorlardı.
--Bak Mehmet sakın ses çıkarma ve dinle
--Abi dün gece bar da anlattığın olay mı??
--He he ama birazını bu gece anlatıcam ...Yani nasıl bu düsüncelere sevkedildiğimi...
--Abi türk film i gibi oldu
--Kes Mehmet!Dinle!
--Hı tabi abi celallenme hemen..
'Kaç yıl oldu bu işe başlıyalı diye sormaktan bıktım.Yaşım 25 aker kaçağı asi bir gençlik akımında olay çıkarma ve sürüsüyle sabıka.Ama insanlar anlamıyor beni yada ben insanlari bilemiyorum.Geceleri bu soğuk ıssız sokakları gözetlemekten ve kıçım dondugunu hissetmekten gına geldi.Ne için yapıyorum tüm bunları o salak televole dekı mankenler için mi yada ülkeyi dolandıranlar için mi ?! Hıh tabiki hayır sadece yeni nesil için.Hoş onlarıda gözlemlemiyor değilim ya kafa buldurucu haplar batağındalar yada karı kız peşinde ömür törpüleyen hayvan kılığındalar.Ama yine de umutluyum ben ne olursa olsun bir gün düzelicek bu düzensizlik.Uff havalarda iyice soğudu.'
--Ne dersin gelmezler mi?
--Abi eminmisin onların şey olduğuna?
--Ne olduğuna Mehmet?
--Ya işte uff donmaktan söyleyemiyorum bile..
--Aha sus işte geliyorlar...
--Abi ben geriden seyredicem.
--Tamam sesini cıkarma
İki fısıldaşıp duran tipten bir diğeri ileride sokak lambasının bile karanlıkla mucadele edercesıne aydınlattıgı sokağın başındaki takım elbiseli iki kişiye doğru yürümeye başladı.Sarsak adımlarını rüzgar perçinlerken artık sokağın başındaki iki takım elbiseli adamların yanındaydı.
Gri Montlu-- İyi geceler...
Siyah giyinimli(1)--Size de
Gri Montlu--Bu soğuk ve izbe yerde ve gecenin böyle anlamsız ve boş bir saatinde ne işimiz olduğunu öğrenmek istersiniz herhalde?
Siyah giyinimli(2)--Sanırım...Evet ne aradığını öğrenmek isteriz.
Gri Montlu--Sadece biraz uçmak istiyorum.
Siyah giyinimli(1)--Peki bunu şimdilik al ikramımız.
Siyah giyinimli(2)--Yarın gece daha da uçmak istersen burada olucağız.
Gri Montlu-- Bu gece daha da uçmak istersem?
Siyah giyinimli (1) -- O halde seni daha iyi uçulcak bir yere götürelim.
Gri Montlu--Aa tabi iyi olur.
Siyah giyinimli adam gecenın soguk gogsu kadar dondurucu bır sılah ı kafasına dayadı gri montlu adamın ve sozlerıne devam ettı.
Siyah giyinimli (2)-- Ne istediğni tam bilemiyoruz ama sanki bizim ne olduğumuzu bilir gibi bir halin var.Yanılıyormuyum?
Gri montlu adam ürkek bir konuşma ile yanıtladı.
Gri montlu--Aa abi.. Ne ne bi bi bilmesi ne ha hah ha hali
Be ben u u uçma ma uçmak is i istiy istiyorum o o okadar...
Siyah giyinimli (1)--Hıhmm öldür Sethyr
Gri montlu-- a abi ne ne alaka ne ne oldu?
Gökyüzündeki gece örtüsünü yırtan bir makas gibi yankılandı silah sesi.Yere yığıldı gri montlu adam.Bir kez daha ateslendi silah.
Gri montlu adam içinden ''Hassktir ahh bu acı ahh yanıyorum sanki neler oluyor lanet olsun adamlar gidiyor ve ne olduklarını salak Mehmet biliyor sadece hayır hayır şimdi ölemem hayır!!!

†Kansız hayat olur mu?†
(Devam edicek)[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...