Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman 4

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

Filmde figuran yok gibi. Rutger Hauer bile var yaw. Katie Holmes, Gary Oldman, Michael Caine, Liam Neeson ve Morgan Freeman var yaw.

A new restart of the "Batman" franchise under the helm of "Memento" Director Chris Nolan and more in tone with the early "Batman: Year One" style comics.

Kostümün baş kısmını beğendim. Süper olmuş. Aynı ilk Batman çizgiromanlarındaki gibi. Ama eldiven olayı kötü görünüo. Pelerinde sanki kadife ?

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 18 Aralık 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Süper bi oyuncu kadrosu var heralde gene bomba olcak , bende batman 1 2 yi çok severim öbürleri biraz fıs ama batman en gercekci cizgi roman kahramanıdır.
Beni örümcük soktu da k.çmdan ağ atcam :) (spiderman)
Kamyon çarptı kör oldum ama olsun ben herkezi döverim onumude görürüm :) (daredevil)
Günese giderkene uzayda bişiler oldu birisi alev alır öbürü esner yok tas olur falam (fantastik dörtlümü ne)
zamanında kimyacımı neymiş yok çok sert zurh bulmuş adam olmus (ironman)
Bitek Captain Americaya laf atmam oda en sevdiğim char olduğu için yoksa oda baya bi sacma :)

(yazım hatalarına aldırmayın gecenin bi vakti can sıkıntısıyla yazıyorum)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...