Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serverlar down mı ?

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Bu sorun sık sık oluyor.

Düzelir az sonra. Bi az sonra daha tekrar kapanır. Tekrar az sonra açılır ama lagda olur vs.vs.

Alışcan :)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

he ya buzkirpisi aynen bende yurt dısı cıkıslar da sorun yasadım
ben ılk basta pc ye spy falan mı gıdı dedım
tırstım bıraz ama sonra neysekı duzeldı
eheh bu demek oluyo kı sende adsl kullanıyon
hade bakam ben diez 2 de oynuyom
nick Resul level 30 mage im
he bi de şu an diğer serverlara giriliyo ama diez 2 ye giremiyom
şöyle diyo succesfully logging but faiild bilmem ne bilmmne 255 mi ne ole bişey diyo neyse duzelır inşallah[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynı seyleri yasamısız,bende spy dan suphelendım tarattım falan,maymun olduk yani :D
Ben böyle millete aragazı vermekten nefret ediyorum ama,
Diezde 3 tane 4x char bıraktım xig e gectim.Bence diez öldü.Eslantta bazen adam bile olmuyo.Hem arasıra girdigim kadari ile goruyorumki diez de cok daha fazla lag var.E diez in serveri ayrı xig ayrı,xig e daha degisik birsey uyguladıklarından olabılır belki.
Bence eger,ben bu oyunu deli gibi fazla oynarım dıyosan xig e gel.Zaten 30 u yapman 1 gun almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada networking den anlayan bir arkadas varsa sorayım arada,Bende adsl var,usb modem kullanıyorum,Dolayısıyla pcyi her kapatıp actıgımda tekrar baglanıyorum,bir oyundan bazen 400ping alıyorum,bazen 200,400 alınca koparıyorum baglantıyı,bir kac kere tekrar baglanıyorum o 200 pingi yakalıyorum.Bu nedendir? Biz adsl e uye olunca bir port almıs olmuyormuyuz? Her seferinde bastan baglanınca port falanmı degısıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana kalsa bi gun durmam da arkadaşlar la oynyuoruz onnar internet cafeden falan oynuyolar adamlar para veriyolar şimdi gelin değiştirek desem olmaz abi derler o kadar para verdık falan.ben evden oynuyorum ama eger server değiştirirsem de cocuklara ayıp olur hem adamları ben cagırdım servera o yuzden.
ama dediiğn gibi burda bazen acayip lag oluyo hakkaten.[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Sosyal ağlarda paylaş

buzkiripisi senın sorununa soyle diyeyim dogru anladıysam tabi
her seferinde tekrar baglanıyorum dıyorsun ya sen modemının bios ayarlarında kullanıcı adın ve şifreni save ledın mı eger save yapmadıysan sureklı girmek zorunda kalırsın save yapğ ve bi kere refredh at sonra sureklı baglantın olur sadece modemın adaptoru takman kalır.
diğer ping olayı ise adsl den oluyor biliyorsundur(biliyo musun ? :D )adsl bandwichleri hep boyle yani baglantı bi hızlnır bi yavaşlar.yani sende buna alışcan :D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi bende usb modem var,usb modemler bilgisayar kapanınca kapanıyor(elektrik gelmiyor:D) Bilgisayarı acıncada aynı dial-up lardaki gibi baglanıyorsun,sag alt koseye dial-up isareti gibi isaret gidiyor,fark 256000 yazıyor :-)
Yani save olayı falan yok bende.Dedigin gibi modem den kaynaklanıyor sanırım.Zaten cozum ortagının oyununa geldım aldım :)
Saol genede :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 17 Aralık 2004 21:11 tarihinde demiş ki:
Bu arada networking den anlayan bir arkadas varsa sorayım arada,Bende adsl var,usb modem kullanıyorum,Dolayısıyla pcyi her kapatıp actıgımda tekrar baglanıyorum,bir oyundan bazen 400ping alıyorum,bazen 200,400 alınca koparıyorum baglantıyı,bir kac kere tekrar baglanıyorum o 200 pingi yakalıyorum.Bu nedendir? Biz adsl e uye olunca bir port almıs olmuyormuyuz? Her seferinde bastan baglanınca port falanmı degısıyor?

Port almış oluyorsunda her bağlantıyı kesip tekrar bağladığında aynı porta bağlanmıyorsunki :)

Her seferinde farklı bir porta bağlanırsın. Bağlandığın port ping süreni etkiler. Dynamic ip lerde ip adreside bazen etkiler.

Normalde bu port ve ip olayının hissedilir derecede bir etkisi olmaz. Ama bu tür online oyunlarda çok farkediyor. Hele RPG oyunlarda +-100 ping bile çok farkediyor.

USB Modem sux bu sırada. Eth rullz.. "İllaki USB kullanıcam" diyorsan da anakartında USB2.0 desteği yok ise USB2.0 desteği olan bir pci usb router al.

Eğer sorununu doğru anlamadıysam biraz daha açık anlat çözüm bulmaya çalışalım :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

arka kapıdan çık sağa yürü dümdüz nehrin karşısına geçmeden nehir boyunca gittinmi death knightların az ilersinde küçük bi ev yanında beastler var kuytudur ama tektük gelen olabilir.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch

*Kendorf attacking to glacier giant*
-Why? :( WHY??
-for die... (masochistic action, I'm relax :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...