Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Medieval - Total War ...

kermit

Öne çıkan mesajlar

bi sorum var oyunla ilgili
geçen gün cd sini bi yerlerde buldum tekrar yükledim oyunun yine aşığı oldum ve yine bırakamıyorum
bu liman kuruyorum ama kıbrıs a nasıl çıkartma yapıcam onu bilmiyorum
transport gemisi fln varmıdır acaba ?
çünki bizanslılar sadece orda kaldı kannımca yok etmem lazım ^_^[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

Kıbrısa bağlı ve senin ordu göndereceğin yere bağlı denizlere birer gemi koy. Sonra normal bir şekilde tek turn de gidebilirsin.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

bende gemiyle taşımayı bulamadım ve oyun kısır bi döngüye giriyo ya...tüm eyaletler benim ama denizlerdeki adalar bizans ın...paso çıkartma yapıyolar..arkadaşlar prensesleri evlendirerek adaları alıyolarmışda..bende hiç prenses çıkmıyo(osmanlıyım) gemi olayını da bi türlü bulamadımya...resmen kimse bilmiyor...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

kıbrısa bağlı derken
sınırı olan bi yermi ?
peki herhangi bi normal gemi mi yoksa
transport için özel bi gemi varmı ?[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi baştan açık bir şekilde anlatayım:

Örneğin Tripoli den Kıbrısa çıkarma yapacan Kıbrıs iile tripoli arasında yanlış hatırlamıyorsam 2 tane deniz var o 2 denizede "herhangi bir gemi" yerleştirerek tripoliden (Veya o denizlerin bağlı olduğu başka bir yerden) kıbrısa çıkabilirsiniz. Bu olayı zincir gibi düşünün bütün denizlere gemi koyarsanız herhangi bir kıyıdan başka bir kıyıya çıkartma yapabilirsiniz. Mesela ingiltereden istanbula tek turn de gelmek mümkün bu yolla.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

valla şu an avrupanın ispanya ya olan kısmı ve rusya felan heryer bana ait
bi tek anadolu ve kuzey afrika değil
ama sürekli tehdit altında olduğum için manyak fazla asker var deli gibi para gidiyo
şu denizlerden para kazanma olayı olursa iyi olur gibi
bi kaç italyan gemisini yıktım zaten[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...