Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Event 22 Ekim

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Ipad 5, ipad mini tanitimi bekleniyor arti macler vs..

Gecen hafta aldigim ipad 4 u cikacak olana bakip geri vermem buyuk olasilik.

Daha hafif ipad pls.. Birde su sivri kenar yerine daha yuvarlak olsun. Vucudu rahatsiz ediyor..

Isteklerim bu kadar.. Mini dusunmem cizgi roman oncelik cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

ben sana soruyorum warhero, ne bekliyorsun extra olarak ipad ve serisinden ?

En basitinden iPhone 5s'te eklenen özellikleri ekleyebilirler. Wacom'un tablet stylus'ının güzel olduğunu duydum, ama Apple'ın kendi stylus'u yok sanırım, yeni iPad'le çok hassas çalışan bir stylus getirebilirler. 4K video çekimi ve 4K video oynatması koyabilirler vs...
Ama söylemek istediğim şey benim ne istediğim değil. Apple fanlarının davranışları.
Sosyal ağlarda paylaş

su isteklerini bizde isteriz neden istemeyelim. daha bugun wacom bamboo stylus aldim ipade. dedigin gibi biraz geriden geliyor response ama sonucta tablet bu cizim icin degil ana amaci.

4k daha ceken alet yok benim bildigim bir tek cin mali cep telefonunda biliyorum ynailiyor olabilirim.

istedigin aslinda bir apple faninin isteyebilecegi hadi apple goster dunyaya en yeni teknolojiyi gene sen koy demek gibi olmus.

acikcasi ben her seyinden memnunum ipad serisinin, keske hafif olsa biraz pil omrunden yemeden ama :)

birde kenarlari keskin olmasin o kadar.

bunlarda gelecek sanirim bugun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

4k daha ceken alet yok benim bildigim bir tek cin mali cep telefonunda biliyorum ynailiyor olabilirim.

Note 3'ler 4K çekebiliyormuş, ama video stabilization kullanamıyormuşsun. Yeni iPad'in Note 3'ten fazla işlemci gücüne sahip olması durumda 4K+stabilization çalıştırabilmesi mümkün olabilir (yazılıma bağlı elbette)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...