Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temple of elemental evil

LethE

Öne çıkan mesajlar

aa selam
1-)arkadaşlar ben oyunu oynarken birşeye dikkat ettim
şimdi ben karakteri yaratırken roll roll diorum..
300 olunca normal puan verme sistemine geçip kutucukların azıcık sagına çift tıklıyorum boylece 300 puan ı istediğime koyuyorum..
18 ler fln da geliyo arada....
bu olay sadece bendekindemi var yoksa hepinizdemi var..
2-ıı bidfe oyunun konuyu anlamadım ben.. gidiyorum orayı tmeizle burayı temizle ama temple a geldim.. templeı baştan aşağı kestim hiç bişi cıkmadı.. dayanamadım kasabayı fln da dogradım ama gene olmadı.. biri hafifçe hatamı söylerse çook sevinirim.. saolun..
(pm den atarsanız sevinirim.. daha rahat buluyorum da..)[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

hatamı? vahşi olman hata olabilir tabi npcleri kestiysen bir kere yükleyip 5. dakikada baymıstı bu oyun ama hayret ıyı gelmıssın[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
adama küfür ediyorum 'ohhh ohhhğssss' dio.-blackchaos[/i]
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

başı kolay npcleri alıyosun gruba kesiyosun level atlıyosun gibi... hani pek normal deil ama işe yarıyo.. paraları da alıyosun.. sonra pek zorlamıyo. tabi bitmiyoda onu anlamadım hala.. :([signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 06 Temmuz 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
ya boké gibi oyun oynanmaz sırf para için yapılmış oyun

krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D

bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
Click Me And Type Something
Sosyal ağlarda paylaş

evet her moka miss yapıo dellendim orda :D[signature][hline][ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
[ quote ]Erutan, 06 Temmuz 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
ya boké gibi oyun oynanmaz sırf para için yapılmış oyun [ /quote ]
krono trigger bile 10 kat daha iyi frp olmamasına rağmen :D ... bu arada sanırım ilk kendi mesajını quote yapan insan benim? :D[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 06 Temmuz 2004 14:58 tarihinde demiş ki:
dayanamadım kasabayı fln da dogradım ama gene olmadı.. biri hafifçe hatamı söylerse çook sevinirim..
ehe hatan barışçıl(?) yöntemlerin hehe :D

ToEE troika nın kendini kanıtladığı, bu devirde 3d olmayan oyunların da grafiksel olarak yeterli olabileceğini gösterdiği bi oyundur.atmosfer, ses, grafik iyidir.gameplay sorunları var, bi bg gibi olayların akışına kaptıramıosun.

oyunun sorunlarını patchin düzeltmesi lazım patch deneyiniz.[signature][hline]Fleşşşh off folınn encıılllss
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun bug'ı çok.Çok rp si yok.Ama çizimleri çok güzel bence.Ayrıca combat sistemi de çok gerçekçi ve hoş.Açıkcası
oyun benim hoşuma gitti.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

otunun 1.00 versıyonuna atılan hertur b.k a +1 ...
ama 2 adet oyunu yapan amcalrın yaptıgı bug gıderme amaclı 1 adette fanların yaptıgı hem bug gıderen hemde senaryoyu bıseye benzeten patch varmıs ...
kullanmadım bılmıyorum ama ısteyen deneyebılır ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

oke çok saolun valla..
bu arada haklısınız morrowind ı çok arattı bana bu oyun (gerçi o da tribunal olmasa çook kasan bi oyun [yani bilgisayarı kasıyo])[signature][hline]KoC
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
temple evilda geldım oyle bı gucum varkı yıldızlarla bı sato var orda bı adam var kucucuk tam dalcam adam bı buyuyo bilgisayar kadar iki kılıcta yayılıyom oysakı 100 hp var ne zamandır ugrastım 100 hp ıcın :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler güzel, dövüş animasyonları güzel, oynanabilirlik gayet güzel ama bir rpg oyununda olması gereken ufak, mini mini mi şey eksik... neydi ya? hah hikaye!
ben ki dmlik yapmamış bir adamım daha, daha iyi bir seneryo yazardım. düzeltiyorum, sadece seneryo yazardım çünkü oyunda karşılaştıracak bir seneryo yok.
ilk bölümde çöpçatanlık yapana kadar 2 yada 3 adam din değiştiriyo, birileri daha evleniyo ve ben kendimi salak salak etrafta koşuştururken buluyorum. neutral evil adamım bana ne milletim gönül işinden....
son bıraktığımda temple da bu sefer onunu bunun işleri için koşturuyodum, bi süre sonra ağzımdan köpükler çıkmaya başlayınca yükledim fallout2yi 15. defa bitirmiş oldum. oh be, grafiklerin yarısı yok zaten 1998 yapımı oyun ama şu ana kadar oynadığım belki de en iyi rpg. yemişim TOEEyi yüklemeye kasmayın en yararlı tavsiyem bu.
ama bu oyunun motorunu kullanarak düzgün hikayeli bi gpr yaparlarsa mükemmmel bir şey çıkar ortaya.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 06 Temmuz 2004 16:08 tarihinde demiş ki:
Frp tarzı olarak gördüğüm en dandini oyunlardan bu oyuna bakınca Pool of Radiance ı minnetle anıyorum saygılar...

yanılmışın yahu o oyun yıllar once ilk aduvanture masaüstü D&D first ed. için çıkan box oyundu geçen birkaç yılda çıkan D&D 3. ed. için ve updateli hali 3.5 ed. için çıkan ve bu sistemi TAM olarak uygulayan tek oyun benim bildiğim. yani frp camiası açısından çok nostaljik bir oyundur. Grayhawk dünyasında geçer. ve bence başı en güzel başlayan bir frp oyunudur çünkü grubun alg. tına göre başlangıç değişir. yani evil neutral yada good hatta lawful ve chaotic seçimlerinize göre başlar (kimi zindanda hazine peşindedir kimi köy basar kimi insanlara yardım eder kimi ormanda druidlerle beraberdir). aynı zamanda combat anında her türlü opsiyonu koymuşlar Players handbookta belirtilen herşeyi yapabiliyosun (ve Npcye saldırmama sınırları kaldırılmış bir oyun) Bullrush bila hatta grapple. Bok atmayın yani. haa tamam konuya kötü diyebilirsiniz ama unutmayın bu senaryo 1970 li yıllarda yazılmış ilk hazır senaryo. Eskiyi anma yani.

[Bu mesaj ursusarctos tarafından 16 Aralık 2004 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rgp oyunun olayı hikayedir zaten.
temple of elemental evil da ne kadar eski ve amatörce olursa olsun(elemental evil zaten beni benden alan bir ad) bir hikayedir. belirli bir olayı vardır. arkadaşta return to temple of elemental evil vardı, okumuştum da, bu kadar boş değildi. (oyunun hikayesi return to TOEE, her ne kadar adı TOEE de olsa)
amma velakin hiçbir olayı yok, lay lay loy loy dolanıp adam kesiyosun. 10- adamlar frp oynamayı öğrensin gibi bir öykü, çöpçatanlık falan. alingmentına göre başlamak da oynun ilk 5 dakkasında hallolan bir görev sadece.
istediği kadar takla atabilir ama öykü yok. amaçsız olunca olmuyor. "e niye buraya yazmaya uğraşıyosun ki?" derseniz, yazıktır zamanınıza, daha verimli harcayın zamanınızı diye uğraşıyorum:)[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ursusarctos, 16 Aralık 2004 15:08 tarihinde demiş ki:

yanılmışın yahu o oyun yıllar once ilk aduvanture masaüstü D&D first ed. için çıkan box oyundu geçen birkaç yılda çıkan D&D 3. ed. için ve updateli hali 3.5 ed. için çıkan ve bu sistemi TAM olarak uygulayan tek oyun benim bildiğim. yani frp camiası açısından çok nostaljik bir oyundur. Grayhawk dünyasında geçer. ve bence başı en güzel başlayan bir frp oyunudur çünkü grubun alg. tına göre başlangıç değişir. yani evil neutral yada good hatta lawful ve chaotic seçimlerinize göre başlar (kimi zindanda hazine peşindedir kimi köy basar kimi insanlara yardım eder kimi ormanda druidlerle beraberdir). aynı zamanda combat anında her türlü opsiyonu koymuşlar Players handbookta belirtilen herşeyi yapabiliyosun (ve Npcye saldırmama sınırları kaldırılmış bir oyun) Bullrush bila hatta grapple. Bok atmayın yani. haa tamam konuya kötü diyebilirsiniz ama unutmayın bu senaryo 1970 li yıllarda yazılmış ilk hazır senaryo. Eskiyi anma yani.

[Bu mesaj ursusarctos tarafından 16 Aralık 2004 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]

Sırf 3. Edition a getirdikleri için bir oyunu sevemem bir oyunda oynanabilirlik olmalı göze hoş gelmeli ayrıca renkler ve zevkler tartışılmaz ben Bg yi oynarken halen daha çok zevk alıyorum yani bu bok atmak değil görüş belirtmektir ;)[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)

[Bu mesaj screamer tarafından 16 Aralık 2004 23:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...