Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski aktif kablo kullanıcıları , bir başka değişle Siemens

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu gün hızımı yükseltmek için avcılar telekoma dilekçe faksladım. Mevcut hızımı 256 ya yükseltmek istiyorum vs vs diye .

Geri cevap yolladılar
şu anda mevcut en düşük hızımız 256 . 256 dan düşük hizmet vermiyoruz dediler.

arkadaşlar böyle birşey varmı ? yoksa beni geçiştirdilermi ?[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
evet sanırım benimle kafa buluyorlar

eskiden 128 192 alıyordum hızımı 70 ödüyordum , daha sonra bir indirim daha geldi 128 ler 40 olunca , sanırım 192 olayını kaldırdılar , bende 256 yapayım dedim nasılsa 70 , aynı fiyatı vereceğim.

192/48 bağlantımda 6 k ile upload yapmama izin veriyordu
fiyatların ucuzlamasından 1 2 gün sonra kablo modemim reset yedi
sabah baktığımda resetlenmiş yeniden bağlantı almıştı , uploadumu denedim hemen bende , bir baktım 3,60 4 ü geçemiyor, sanırım beni tekrar 128 e çektiler diye düşündüm yeni tarifeden dolayı.

Şimdi bana bu bölgede 256 dan düşük hizmet verilmediğini söylüyorlar 256/64 demek 8 k upload demek , ben 20 den yukarı download yapamıyorum 4 den yukarı upload yapamıyorum . Sanırım avcılar telekom bana yanlış faks yolladı ...[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

Ben fax yolladım , ordaki kıroya telefon açıp faxını alıp almadığını sor yoksa kaybediyor.49 milyon a mı ne 256/64 bağlantı almak istiyorum yazacaksın.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...