Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Canon A-810 B 16 MP dijital fotoğraf makinası

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Vatan bilgisayardan yanılmıyorsam haziranda satın aldğım kamerayı samsung s4 aldığım için satıyorum zaten foto çekimiyle pek alakam olmadığı için gereksiz geliyor şu an, sırf ucuza buldum diye almıştım.

Makinayı çantasının içindeyken elimden düşürüp içindeki camını kırdım, vatanda tamire verdim ve tamir edilip geri geldi başka bir sorunu yokmuş dediklerine göre. makineyi gidip yarın almayı düşünüyorum iyice inceledikten sonra problemsiz olduğuna kanaat getirirsem satıcam yoksa bozuk şeyi burdan itelemek gibi bir niyetim kesinlikle yok. fiyat olarak 100 TL düşünüyorum. çektiğim fotolardan örnekler koyabilirim buraya isteyen olursa.
faturası kutusu tamir fişi vs. her şeyi göndericem birlikte.

suadiyede çalışıyorum pendikte oturuyorum isteyen olursa gelip inceleyebilir de.

http://www.teknocity.com.tr/urundetay.asp?ProductID=40151
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

kapıda ödeme falan malesef uğraşamam, 100 lira için burda 10 senelik hesabımla adam dolandıracak halim yok güveniyorsan havale/eft yapabilirsin :)

adam dolandıracaksın diyen yok hesabımda para yok yatırmaya üşeniyorum :D

hayır normal 1 aylık bir pati bile olsa ben güvenirim zaten np.

yarın dönüş yaparım satılmamış olursa o zaman beyb.
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Satarken sanalpazar ilanı açın olsun bitsin bu triplere girene kadar ,sanalpazar 5 tl komisyon alıcak ne var mis gibi.

abi üşeniyorm çok ya o sitelerle uğraşmaktan, evi 2 ay kiraya veremedik şu üşengeçliğimden öyle düşün ahaha

L_Zero said:

Liebe said:

kapıda ödeme falan malesef uğraşamam, 100 lira için burda 10 senelik hesabımla adam dolandıracak halim yok güveniyorsan havale/eft yapabilirsin :)

adam dolandıracaksın diyen yok hesabımda para yok yatırmaya üşeniyorum :D

hayır normal 1 aylık bir pati bile olsa ben güvenirim zaten np.

yarın dönüş yaparım satılmamış olursa o zaman beyb.

heh kusura bakma ben öyle algıladım bi an =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...