Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nfs2 hileleri...

kermit

Öne çıkan mesajlar

ya buldum bi yerden ama
adam press enter dan önce yazılcak demiş
neresi bu press enter nfs 2 de ?
neyi kastediyor yani ?[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu açtığında videoları geçtiğinde ilk olarak karşına bir adet Brooke Burke, bir adet Evo VII (yeşil) ve bir de Evo VII benzeri yarısı gözüken (koyu sarı) araba daha çıkıyor. Ekranın altında ise Electronic Arts 2004 falan yazıyor... İşte o ekranda giriyorsun şifrelerini[signature][hline]i'm a real sucker
when i play soccer
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de demeden duramayacam kusura bakma ama
nfs2 hileleri = pioneer, go## gibi şeylerdi :)

Bizim şu anda oynadığımız oyunun adıysa Need For Speed Underground 2

nfsu2 delisi olduğum kanısına varmayın bu söylediğimden. Aksine nfs2 hastasıyım da :)[signature][hline]i'm a real sucker
when i play soccer
Sosyal ağlarda paylaş

Herkeşler yapıyo bi kerede ben yapam .

Zevk , insanın kendine yakışanı giymesidir :lol: NIAHHAHAHAHAHAHA[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| Hepimiz bir doz şenlik alabiliriz . Çok fazla karanlık gün yaklaşıyor!|

[Bu mesaj Black_Lupin tarafından 15 Aralık 2004 02:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pardon nfsu2 olcaktı dimi ^^
kusura kalmayın
bu oyuna hile karıştırmamdaki tek sebep oyunda baya bi ilerlememe rağmen dingilin birisinin save lerimle oynaması herşeyi bom bok ketmesi ^_^
edit : bu arada çalıştıramadım ben bu hileleri o.O[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 15 Aralık 2004 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

canim napcan biliyon mu

http://www.atrip.net/cheats/files/nfsu2v11trn3.zip

bu dosyayi indirecen icindeki

mint-nfsu211-trainer

dosyasini acacan uzerinde tuslar yaziyor hangi tusa basarsan ne olacagi yaziyor sende ona gore kullan (ufak bir uyari refilable nos yazani kullanma oyundan cikiyor nedenini anlabilmis degilim)

dosyayi actiktan sonra oyuna gireceksin
orada yazdigi gibi
F8 - her bastiginda 10.000$
F9 - sinirsiz para
ben sana f8 i oneririm rahat rahat ihtiyacin kadar basarsin

(not: indirdigin dosyayi nfs:u2 nin yuklu oldugu yere ac veya iki dosyayida oraya kopyala oyle calistir)

sifre olaylarina gelirsek bu dosyadan sonra sifreye falan gerek kalmaz diye dusunuyorum ama genede nereye yazdigini anlamadiysan onuda yazayim

oyunu acinca brooke un trailerini enterlayip geciyorsun sonra
arkadasin dedigi gibi orda bir lancer evo var iki saniye bekleyince "press enter" yazisi cikiyor

orda entera basmadan once yaziyorsun sifreleri ve bir "bip" sesi geliyor bu kabul edildi anlamina geliyor sonra entera basip giriyorsun oyuna

umarim isine yaramistir[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...