Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satilik adena in bartz

Solymr

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar 30 m civari adena satioruz arkadaslarla beraber 1m adenayi 10m a satmayi dusunuorum.. bu para benim karakterimin disinda bi olaydir karakterim hala full item ve oyuna devam ediorum :)) ilgilenen arkadaslar lutfen ozel mesaj yerine buraya yazsinlar... isteyen olursa daha fazla adenada satabiliriz....[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

baba sorma ya bi para yapmisiz ifa ifa... butun paralar benim acc da toplandi satacaz :D Eger alan olursa olmazsa (ben yatarim :P)[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi ya arkadaslar alacak yok mu.... 1 m adena 9m TL olmustur bilginize.....[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

eheheheh olm kim kaldı oynayan ki :) alanda çinlilerden alıyo adenayı :) dün zati çinli adenacılardan birine laf soktum az seni kescez cart curt yaptı lavuk :) oynayan ya wow u bekliyo sağa sola salak salak koşturuyo yada çinlilerden adena alıyo :) satman zor ama kolay gelsin zati paticikte olup ta oynayan çok az kişi kaldı ben wow gelene kadar ara ara girip newbee town larda geziniyorum aliereni boşalttım bazı şeylerini satıyorum diğer charlarıda boşaltcam belki ara ara oynarım diye silah armor falan alıp kenara koycam dursun öyle arada 1-2 saat mob kesmek isterssem takılırım anca
[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
enyalios lvl 32 DE wizard
burakbey lvl 25 knight
herkeze süpriz lvl 12 DE Fighter yakında sinemalarda
BARTZ

[Bu mesaj burakbey tarafından 28 Kasım 2004 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe walla babacan ben burdayim bari arada girince pm at hic yoktan geyik yapariz gideriz pk oluruz takiliriz... 1 2 reskill beyaz oluruz... :D[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

yok be babacan bakıyom oynuyan elemanlar hala kasmaya çalışıyo mani olmıyim istiyom adamlar lvl atlıycam diye perişan oluyo ben lay lay lom geziyorum oynuycaksan oyunu benle takılma zati :) ben wow u bekliyorum lvl falan yalan oldu bana adenada var allaha şükür kardeşe aldık armorunu neyin dahada lvl kasam diye adam kesilmez bu oyunda pk lara geline kafalarına göre takılsınlar[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
burakbey lvl 25 knight
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

adena satişi cort ya
hsbc kredi karti bulup paypal ve ebayde account açin
sonra paypal kredi kartinizde 1$cekip onay icin bir numara gondericek kredi kartinizin ekstrenizde onu yazin
sonra ekstre ve kimlik fotokoponizi paypala fakslayin ve aktif olun , sonra ebayden chrlari satabilirsiniz sanirim
adena alan yok ama , ben sattim chr i 61 TH 60+ adena diyerek 500$ a, failler olmasaydi tahmini 750$ ederdi =/[signature][hline]Failed :
crystal dagger@+8,eminence@+7,dark screamer@+5

[Bu mesaj baaluo tarafından 01 Aralık 2004 09:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olm ya adena fiyatları yerlerde sürünüyo millet kesti adena almayı ema denen çinli 8 dolara satıyo diye duymuştum en son ebaya baktım geçen ebay fiyatlarıda öyle oyunda eskisi gibi newbee de yok ti de eskiden elven ruins de yer bulamazdık şimdi adam bulamıyoz her yer bu durumda crumada bile artık boş olduğuna göre sen düşün bence adena yerine char ı satmayı dene adena eskisi gibi iş yapmıyo :)[signature][hline]alieren lvl 40+ BH
burakbey lvl 25 knight
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

muhauhauhuaahua[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...