Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Custom Gaming Laptop Fiyat Sorgusu & Potansiyel Satis

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

2012`de Nisan ayi sonlarinda kendi ellerimle yaptirdigim custom laptop`imi artik yeterince pc-gaming`e vakit ayiramamam hatta inceden consolefag`e donusmem dolayisiyla duzgun bir fiyata satmayi dusunuyorum.

Klavyesi, ekrani ve dvdrom`u neredeyse hic kullanilmadi. Klavye ve ekran baglayip kullandim kendisini aldigimdan beri. Dolayisiyla attigim resimlerle su anki hali arasinda fark sifir. Icinde Windows 7`den upgrade ettigim Windows 8 kurulu. Pilini periyodik olarak bosaltip doldurdum, surekli prize takili kullanmadim bunun sonucu olarak da hala 2 saate yakin sarji gidiyor aletin.

Ozellikler

MSI, MS-16F2-ID1 (937-16F231-019) Core™ i7 Notebook Barebone, Socket G2, Intel® HM67, 15.6" Full HD LED Matte, SATA, DVD±RW, WC, BT, NVIDIA® GeForce® GTX 580 2GB Graphics

INTEL, Core™ i7-2760QM Quad-Core 2.4 - 3.5GHz TB, HD Graphics 3000, 6MB L3 Cache, 32nm, 45W, EM64T EIST HT VT-d VT-x XD, Retail

Corsair 8GB 1333mhz PC3-10666 204-pin DDR3 SODIMM Laptop Memory Kit CMSO8GX3M2A1333C9

WESTERN DIGITAL, 500GB Scorpio® Black™ WD5000BPKT, 7200-RPM, 16MB cache, 2.5-Inch, SATA 3 Gb/s, OEM

MSI, 8x Super-Multi DVD±RW Optical Drive (Included)

NOTEBOOK ACCESSORY, Built-in 4-in-1 MMC/MS/SD/XD Media Card Reader (Included)

INTEL, Centrino® Advanced-N 6205 Wireless Card, IEEE 802.11a/b/g/n, 11/54/300 Mbps, Internal PCIe Half Mini Card

Two cinema-class speakers and a subwoofer, a HD webcam, and dual hard disk architecture

15.6" Full HD Display (16:9; 1920 x 1080)

Dynaudio Premium Sound Speakers

Up to 1.5TB hard drive with Raid 0

Up to 16GB DDR3 system memory

USB 3.0 for high speed data transfer

HDMI 1.4 (High-Definition Multimedia Interface) output

Fotolar

Tekliflerinizi ve fiyat konusundaki fikirlerinizi bekliyorum. Tesekkurler simdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanip hakkini veremedigimi dusundugum icin boyle bir konu acayim dedim. Sirket zaten laptop veriyor, ben de oyun oynamiyorum, kucuk kardese de gecen sene masaustu topladim haliyle verecek yerim de yok aleti.

Tavsiyen icin tesekkurler, dedigin gibi guzel bir teklif gelmedikce.

Ek bilgi olarak; laptopin arkasinda Vga, HDMI, Esata ve Lan girisleri de var fotograflarda gozukuyor mu bilmiyorum ama.

Bir de yanda gozuken fanin yani sira altinda da ekran kartinin kendi fani da var ve aletin bugune kadar isindigini yada ses cikardigini gormedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...