Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa Lite

Jezz

Öne çıkan mesajlar

Kazaa Lite birtürlü internete bağlanamıyorum,

ADSL kullanıyorum, modem US Robotics, modem setupından port 1214 ü de açıyorum,

Norton firewalldan permitte veriyorum ama yinede bağlanmıyor bir yol varmı?

Veya bana alternatif nereden müzik indirebileceğim konusunda önerisi olan varmı?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

xp var evet, portu açtım ama halen porttan sanırım neden halen olmuyor anlamıyorum.

revelotion ı bir deneyeyim

Dc++ share vermem gereken bir program sanırım ben upload vermek istemiyorum birde downloadımın tek kişiye bağlı kalmasını istemiyorum.

olmadı birde Ares i denerim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sanki kazaada upload vermiyorsun. upload verilmese kazaadan nasıl çekecektin? üstelik kzaada bütün pcnin içi açılıyor paylaşıma.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 12 Aralık 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
sanki kazaada upload vermiyorsun. upload verilmese kazaadan nasıl çekecektin? üstelik kzaada bütün pcnin içi açılıyor paylaşıma.

Evet kazaalite da upload vermeme seçeneği var, hiç upload vermediğim halde paylaşım seviyem 10000 sürekli yani master, ama sorun şu ki adsl modemle çalışmıyor. Ayrıca sadewce shared folders paylaşıma açılıyor ama benimki onada kapalıydı :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yok bu benim dediğim hacked versiyonu dur tam adını yazayım:
kazaa_lite_210_kpp_edition_english_build3.exe

bak sanırım bu ama emin değilim şuanda iş yerindeyimde.

Bu hacked versiyonda upload vermiyorsun hiç ve downloadın full speedle oluyor. Çünkü en üstte senin için Master yani rate in 10.000 görünüyor. Upload vermesende seni en iyi uploadcı olarak gösteriyor.

Bi çalışsa şu adsl le işte.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bende eskiden kazaa litea baalanmıodu. Farklı versiyonları(Genelde eski) yükledim ve bağlanmaya başladı.

Şimdi ise bağlanmama raamen dosya indiremiyorum. Donload yapamıorum. Bilgisi olan?[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...