Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cendere Çalıntıymış!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

hmmm biz eminiz...acaba 5+1 den mi kaynaklanıyo...
ring 2003 te çıktı sanırım...ama cendere ne zamandır dizide...bu yılın başlarında girmedimi diziye??[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bı arkadasım da farketmıstı bunu soyleyınce sasırdım sora gordugumde ıse evet ya demıstım bende

Aynı muzık the ring'de var gercektende.

Cok buyuk ıhtımallede bı guzel calmıs onu bızım turkler[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Dedigim gibi üstten cekim ormanlık alan tek rastladıgım kızın babasının çiftligine giderkenki sahne denizfeneri falanda var hatta
2.cd 4.dk falan 5+1 ile alakası yok cendereye benzemiyor bu kadar basit yani cendereyi anımsatmıyor bile.başka bir sahneyse affola ama filmi hızlı hızlı geçe geçe rastlayamadım başka o tarz bi sahneye.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ari eminim yani bi kaç kere baştan dinledik hakikaten cendere...
bu arada hangi türk yabancı film sektöründen parayla müzik almışki?[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 12 Aralık 2004 11:07 tarihinde demiş ki:
bu arada hangi türk yabancı film sektöründen parayla müzik almışki?

Sadece sahtekarları duyuyor olman, dürüst insanların var olmadığı anlamına gelmiyor.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

qui haklısın hata yaptım ama hiç bi yerde geçmiyo yok şu şundan müzik satın aldı felan diye...ki alsalar belli bi miktar para verirlerki buda çıkar haberlerde felan...hiç geçmiyo hakkaten televizyonda..e doğal olarak olmadığı kanısı oluşturuyor...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...