Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet üzerinden oynanan Mafya oyunu

Lixad

Öne çıkan mesajlar

zamanında katıldık bu tip bi oyuna , erutan hepimiz gaza getirdi :) sonra bitti oyun :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ben de merak ettim şimdi nası oynanıyor nedir ne değildir =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

buyrun burdan yakın...

[i]En sevilen bilgisayar oyunlarından olan 'Mafia'ya Türkiye, 'Kurtlar Vadisi' eklenti paketiyle katıldı. Dünya çapında en sevilen bilgisayar oyunlarından 'Mafia'ya (Mafya) sonunda Türkiye de 'eklendi'. Türk internet oyun sitesi 'Gameportal', 'Kurtlar Vadisi'nin bilgisayar oyunu uyarlamasını yaptı. 'Mafya' oyunu, adından anlaşıldığı gibi silahlı ve çatışmalı bir oyun. Bugüne kadar, dünyadaki diğer fanatikleri gibi Türkiye'de de orijinal karakterleriyle oynanan 'Mafya'yı eklenti paketiyle oynamak için, önce orijinal oyunu, ardından da 'Kurtlar Vadisi' paketini bilgisayara yüklemek gerekiyor. Oyunda, karakterlerin çoğu, mekânlar, müzikler, kısaca tüm dizi seti mevcut. 'Mafia Kurtlar Vadisi' oyunu, Gameportal'ın internet sitesinde, Mod v1.1 ek paketiyle ayrıca sunulacak. 'Mafya'nın 'Kurtlar Vadisi' eklenti paketi, www.gameportaltr.com adresinden ücretsiz yüklenebilir.
(Milliyet)

ama gelin görün ki site kapalı

[Bu mesaj Goering tarafından 12 Aralık 2004 12:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 11 Aralık 2004 23:52 tarihinde demiş ki:
zamanında katıldık bu tip bi oyuna , erutan hepimiz gaza getirdi :) sonra bitti oyun :)

Azmodai ile birlikte bi şehri ele geçirmiştik ama hangisiydi hatırlamıyorum :). Çok dandik bir oyundu.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

şu site baseli oyunları oynayamıyorum hiç. www.kingsofchaos.com u da oynayamamıştım.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 12 Aralık 2004 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...