Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güzel ana karakter girişi

Eternal

Öne çıkan mesajlar

karakter girisi denmis bazilari sahneleri veya karakterleri yaziyo
kardesim anlatsaniza nasil giriyodu da etkilendiniz, kuru kuru atmayin su mesajlari bi degeriniz olsun

DOnnie Darko - Frank

Wake up, Donnie
I've been watching you...

ve blur bi sekilde siluetini goruruz
Frank in oldugu her sahne ayri bir gerilim yaratir, en beteri de Donnie nin karsisinda aynada gozukmesidir, hastasiyizdir

Drew Barrymore un girisi de bi hastadir, o sinifa donerek girmesi falan beni benden gecirir, seviyorum lan benn bu kadini dedirtir[signature][hline]Just think, if developers made realistic RPGs then female characters could go through a complete, yet random alignment change every 28 days
- Nerdboy from The Elder Scrolls Forums
Sosyal ağlarda paylaş

Vader derım
sonra Final fantasyF X de Auron un ortama girşi stadyumda elınde masamune ıle offff
ondan sonra Final Fantasy 8 de rinoa nın ılk cıkısı ve bıze elıyle ısaret vermesı unutulmazdır
sonra final fantasy 7 ve sephıroth dıyorum annayan annadı :)
Larry 7 dekı tum hatunların gırıslerı guzeldır :)
LOTR da arwen ın gırısı ıle gandalf ın ıkıncı gelısı dıyorum
Gelecege donus 2 de doktorun gelecekten komık kıyafetlerle gelıp coplerı karıstırması ve arabasına monte ettıgı kettle ın ıcıne cop doldurması
Rocky 4 de ıvan drago nun gelişi

Kenshinde hiko ustanın kenshinle tanıştıgı bolumdekı girişi ve"sen de kimsin" diye soran adama "kendımı ölülere tanıtmamın bir anlamı yok" cevabı[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...