Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

golgotha

Öne çıkan mesajlar

hepsi çalışmıyor.
yukarda ki neogeo.zip adlı olayın çalıştırdığı 2 3 tane neorage rom u var malesef.direk mame için olan versiyonlarını indir oyunların bence...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

yok canım nedemek hepsi calısmıyor kof serisi,double dragon,lastblade,metal slug serisi warda awar ancak playagain deki ler mame 0.89 yani single versiyona gore size tavsiyem neo rage (neo geo nunu kendi emulatoru) romlarına gore olanları bulun içinede biosları attığınızda mame bunları gorecektir[signature][hline]MAME server Nick:Ares

[Bu mesaj HawkEye tarafından 28 Kasım 2004 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neorage romları mame de neorage bios unun en son haliyle bile çalışmıyor.benim dediğim romlar neorage in en eski romları playagain dekiler mame için çevrilmiş romlar...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
John_Petrucci, 28 Kasım 2004 13:13 tarihinde demiş ki:
neorage romları mame de neorage bios unun en son haliyle bile çalışmıyor.benim dediğim romlar neorage in en eski romları playagain dekiler mame için çevrilmiş romlar...

iyide bendeki samsho serisi tamamiyle neo geo romu sadece biosu attım hepsini gordu metal slug serisi 3e kadar goruyo bence[signature][hline]MAME server Nick:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...