Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Qi Wireless şarj pedi + Samsung 64 gb Micro SD

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Selam gençler,

Geçen sefer biliyorsunuz Samsun 64 GB Class 10 micro sd getirtmiştim. Çok şükür sıkıntısız geçti o süreç, topic ayrıntılarına burdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi bu satışı yineliyorum. Bunun üstüne bir de kablosuz şarj istasyonu ekleniyor. Satış detayları şu şekilde:

Samsung 64 GB Class 10 Micro SD : 60 TL
Qi Wireless Charging Pad : 120 TL

Ürün wireless şarj özelliğine sahip şu modellerde kullanılabiliyor:

Apple:

iPhone 5
iPhone 4/4S

Samsung:
S3(9300/9308)
Note 2
S4

Nokia:
920
928
925
720
820

HTC:
Droid DNA
Butterfly
Inceredible 4G LTE
8X

LG(google):
Nexus 4

LG:
D1L
LTE2

İçinde şarj kablosu, USB kablosu, adaptörü, aletin kendisi ve hediye olarak bitane transmitter ped olacak. Bu ped olmadan çoğu telefonda wireless şarj aktifleşemiyor biliyorsunuz. Kendisi kağıt şeklinde bir ped, onu telefonunuzun arka kapağındaki ikili metal kısma yapıştırıyorsunuz. Telefonun kapağının kapanmasında felan herhangi bir etkisi olmuyor.

BU yazdıklarım getirmeyi düşündüklerimiz. Eğer istekleriniz varsa ayrıca fiyat alırım, ona göre getiririz. Uzakdoğu'dan geldiği için elektronik bayaaa kapsamlı ve uygun fiyata.

BUrdan ö.m. yoluyla ya da [email protected] adresinden de ulaşabilirsiniz.

Go!
Sosyal ağlarda paylaş

Çalıştığım yerde wireless şarj cihazı olayını getirtmeyi çok düşündük ama mainstream'a yaymak çok zor şu aşamada, zira destekleyen telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. 3-4 telefonun arkasına yapıştırılan şeylerle anca desteklediği bi olayın gideri olduğunu düşünüyor musunuz gerçekten?

Ciddi soruyorum he. Bir haftaya TR genelinde her sokaktaki bayiye yayacak imkanım var, ama gideceğini düşünmüyorum.

L_Zero said:

wireless şarj aletinin toptan satışını ne kadardan yaparsın?
200 tane falan lazım.
öm at.

Mesela şu nasıl bir proje? Neden 200 tane? Nasıl kullanacaksınız?
Sosyal ağlarda paylaş

yok baltalama değil ya. bu tarz ürünlerin illa ki ilgili alıcısı olur. benim sırf geek'likten aldığım bir sürü zımbırtı var bu tarz, para harcarım alırım, neden çünkü hoşuma gidiyor :) 20-30 tane satarsın yani sallıyorum.

ama köşebaşındaki dükkanda satılması ayrı bir şey. bu konudaki fikirlerinizi merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle:

Dediğin gibi halen nokia 1100 kullanan bir milletiz ama aynı zamanda malum markanın 5si çıksın diye de ağzımızdan sular akan da bir milletiz. İstanbulda yapılsa, gayet efektif olacağı kanısındayım. Özellikle 4 Levent gibi Maslak gibi ofis bölgelerinde. Benim merak ettiğim, bu şarj hedesine de wireless gibi şifreleme getirilebilecek mi? Yoksa getirilemeyecek mi?

Bir de merak ettiğim, şark yetii kazandırabilecek seviyede bu sinyaller içimizden ağzımızdan yüzümüzden geçmeye devam ettikçe ne kadar zarar görecez.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Wireless dalgalar havada serbest yayıldığından insan sağlığına yararlarını burda konuşmamız gerçekten yersiz. Çünkü 1metre de olsa, o IŞIN SANA GELECEK!

Roket, baltalama, ay'a yollarım.

niye bağırdın ki? ben bluetooth veya wireless kulaklık kullanamıyorum direk baş ağrısı saplanıyor ondan sağlık mağlık dedimdi
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Çalıştığım yerde wireless şarj cihazı olayını getirtmeyi çok düşündük ama mainstream'a yaymak çok zor şu aşamada, zira destekleyen telefon sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. 3-4 telefonun arkasına yapıştırılan şeylerle anca desteklediği bi olayın gideri olduğunu düşünüyor musunuz gerçekten?

Ciddi soruyorum he. Bir haftaya TR genelinde her sokaktaki bayiye yayacak imkanım var, ama gideceğini düşünmüyorum.

L_Zero said:

wireless şarj aletinin toptan satışını ne kadardan yaparsın?
200 tane falan lazım.
öm at.

Mesela şu nasıl bir proje? Neden 200 tane? Nasıl kullanacaksınız?

16 tane mağaza var dağıtıcam 150den satıcam.

ama kar marjı düşük geldi şimdilik bana bunun daha dandiği lazım, böyle gelişi 20 dolar olan ama patlamayanlardan :p
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar:

Bu arada en güncel işlemci, RAm ve türevlerini de uygun fiyata getirtebiliyorum. Bu fırsatı kaçırmayın bakın. Örnek vermek gerekirse Intel core i7 870 1156 retail fiyatı 300$ civarı iken ben 230 dolar civarına getiriyorum. Adam ay sonunda gelicek, isteğiniz varsa yazın. Şu donanım gurularına da haber verin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...