Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

elite dangerousu aldim dun aksam. daha giremedim. (umarim indirim yapmazlar bu yilsonu zimbirtisinda)
daha hic denemeden, bir de laptopda nasil olacak, kaldiracak mi bilmedigimden gidip horizonsa da para bayilmak istemedim.
horizonsda ne ekleniyor buna, bu sekilde oynanir mi?
ornegi wowdan verirsek, wowdaki gibi lvl x oldum x+1e gidemiyorum gibi mi oluyor yoksa oyunun basindan beri eksikligini hissettirir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

bir de son mesajlari gorunce aklima geldi, bende hotas motas hak getire. joystick bile yok.
klavye mouse ile nasil?

battlefieldda klavye mousela deli gibi ucardim ucaktir helikopterdir her tur akrobatik hareketi yapardim. santimlik yerlerden gecerdim cok lazimmis gibi. benzer mi ucus hissi yoksa dogru duzgun oynamak icin lazim mi bi alet edevat?

bi yandan ofiste oyunu indiriyorum laptopa sirketin internetini emdirerek.
Sosyal ağlarda paylaş

evet mantiken a>b>c>d vs seklinde ilerliyor ancak,

her zaman gecerli degil, ornegin salliyorum 4A thruster sana 100agirlik katar ve guc tuketimi 40 iken 4D salliyorum 50 agirlik 20 guc tuketimi ister ve karsiliginda gemin icin gerekli ivmeyi ve hizlanmayi verir.

ya da ornegin sensorler. A serisi 250 ton iken d serisi 32 tondur ve pek fark etmezsin aradaki farki falan.

bu gemini nasil kullandigin ile alakali biraz da. zaten simdi vulture u combat icin kullanirken guc yetmeyebilir o zaman bazi dengelemeler yapman gerekecek, combat a girerken bazi modulleri kapatacaksin vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

http://coriolis.io/outfit/vulture/04A5D4A3E5A4D3C1e1e040404-4a02---.Iw19kA==.Aw19kA==

ornegin bunda guc yetmez.

http://coriolis.io/outfit/vulture/04A5D4A3E5A4D3C1e1e040404-4a02---.AwRhrSuo.Aw19kA==

sunu yaparsan FSD disable ve hatch disable savasabilirsin.

ben anaconda da oyle yapiyorum bir yeremi gidecegim iki silahi disable ediyorum, combat alanindamiyim fsd ve hatch disable ya da baska seyler.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir bunlar hep online senin dediklerin shield cell bank.. scb ler shield bitmeden kullaniliyor yoksa shield offline iken ise yaramaz.

ustteki iki alette ayni config sana gostereyim diye yaptim. onda dikkat etmen gereken sey modullerin durumu. ilkinde tum moduller calisiyor alttakinde iki modul disabled durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

vulture aldım şöyle fitledim ama doğru mu fitledim acaba ?

http://www.edshipyard.com/#/L=70N,5TP5TP3wU,2-6a8I6a5U7_6u5A,7T2

gemiyi fitlerken nasıl seçmemiz gerekiyor takacağımız şeyleri

5A > 5B > 5C gibi mi gidiyor mantık 5A takarsak daha iyi 5C daha kötümü oluyor şimdi

Internal Compartment:4'e fuel tank tak. sistemler arası giderken baya rahatlarsın. FDL ve vulture'nin en kötü kısmı o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...