Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #12

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ne tavsiye vermişim, ne yardım teklifinde bulunmuşum ne de sana bir teşhis falan koymuşum ama sen öyle anlamışın keyfin bilir. şu basit tespitler içinde freud olmaya gerek yok standart zekaya sahip herkes durumu kavrayıp iki üç bir şey yazabilir. Daha fazla konuyu kirletmeyelim devam etmek istersen özel mesajdan cevap verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

noyan gözünü sevem sakal bıyık bırakma gitmiyor sana boşver uğraşma

bıyıklı takım elbiseli bir memur olsaydım böyle yaşasaydım. akşam 9 - 5 çalışsaydım nasıl olurdu acaba ? ;D (haa elbette çalıştım uzun süre 9 - 5 ama anladım ki zaman denilen şey dünyanın en değerli birimi ucuza kendimi satmaktan vazgeçtim vizyonumu yükseltip ))

Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

asdhahdhaasdh düğünde sarhoş dayı modelisin direkt

aynen ya o gün traş oluyordum bıyıklarımı bırakıp takım elbise giydim bir ev partisine giderken arkadaşlarıma komiklik olsun diye sıradan biri olsam nasıl görünürdüm diye. çok eğlenmiştik fotoğraftan görüldüğü üzere ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Sukrunun bu her ortaya kafa çıkan hallerine bayiliyorum. Af yok adamda.

of bugün şükrünün kafayı kaç defa aldım ama asdfgh

black-ice'cım senin mesajını da okudum. mind state konusu olarak kabul edip diğer açtığım konudışındaki topikte cevaplandırmak niyetindeyim. seviyorum seni ve cevapsız kalması seni mutsuz etmesin diye cevaplayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...