Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İki yavru kediye yuva aranıyor...

Nartanesi

Öne çıkan mesajlar

Bana az önce bir maille geldi, bakımevindeki 4 aylık biri tekir biri tekir kırması iki yavru kediye yuva aranıyormuş.
İlgilenenler olursa
Kontak kisi:
Songül Dağdelen 0 533 529 16 51[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Bulabildiğim fotoğraflar bunlar...

İlki "Miki"

İkincisi de "Simba"

bence çok sevimliler, tez dönemimde olmasam kesin birini almıştım, hatta tekir sevdiğim düşünülürse yarına Simba bizim evde olurdu...[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Ama aşkcım tezim bitince kedi almaya karar vermiştik ya... Hani ben de "tekir seviyorum" demiştim... "Tüylü kedi sevmiyorum, evin her yerinden tüyleri çıkıyor" demiştim... Sen de olur demiştin...

(Bu da klasik kadın taktiğidir: erkeklerden bişey istiyorsak ve hayır diyolarsa, toplum içinde "sen söz vermiştin, erkek adam sözünden dönmez di mi?..." diyrek mecbur bırakırız. ;) )

Aşkcım bana tezim bitince tekir kedi almaya söz vermiştin, sözünden dönmezsin di mi?... :-)[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Ooldu canım... Evin hangi odasına koymak istersin? 180m2 evimiz olduğu için ben de nerde at koştursam diyodum, at olmadı kurt köpeği de olur... :d[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Eheheh lol tipik kadın düşünce sistemetiği. Biz sedece kedi üzerine konuşmuştuk ve bende İran kedisi harici istemiyorum demiştim. O konuda bir uzlaşmaya varamadığımızdan o iş kapanmıştı. Ha iş oldu bitti boyutuna gelirse bende fabrikadan bir kurt köpeği kapıp gelirim eve, olan o olur :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...