Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler...

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

He bir de arabalardan hiç anlamıyorum, ilgim de sıfır.
Bu tarz bir arabayla da gezmeye utanırım.

Bu yüzden pejo.

1 kere bin sadece, sürme de. koltukta otur. sonra niye böyle araba manyağı olduğunu anlarsın insanların.

arkadaşın s2000 i vardı bindim bir bok değil deme, min m3 olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

olm adam trolse trol. noıyana da aynı şeyi yapıyorsunuz.

ulan biraz çeşit olsun forumda, herkes istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz.

noyan 2013 yılında daha bilimsel davransın. biz öyle yapıyoz çünkü.falcı adam, ilgi çekmeye çalışıyo, yapmasın, biz yapıyor muyuz?

sequo fakir rp si yapsın, arabasını göstermek ne ayıp, bizim bankada paramız var biz gösteriyoz mu?yok ski küçük, ondan böyle yapıyor.

göstersin fakir de desin, koymuyor ulan bana ne değişicek yani. dışarda görse içinden diyor burda da okuyoruz yani ne kaybedeceksin?

bu arada, ikisiyle de pek muhabbetim yok, hatta sequo beni hakir görüp pm lerime cevap bile vermiyor.

ayrıca pepelek ultima tr zamanları bu forumda kayırmanın kralı dönüyordu, hiç değilse son zamanlarda bu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

olm adam trolse trol. noıyana da aynı şeyi yapıyorsunuz.

ulan biraz çeşit olsun forumda, herkes istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz.

noyan 2013 yılında daha bilimsel davransın. biz öyle yapıyoz çünkü.falcı adam, ilgi çekmeye çalışıyo, yapmasın, biz yapıyor muyuz?

sequo fakir rp si yapsın, arabasını göstermek ne ayıp, bizim bankada paramız var biz gösteriyoz mu?yok ski küçük, ondan böyle yapıyor.

göstersin fakir de desin, koymuyor ulan bana ne değişicek yani. dışarda görse içinden diyor burda da okuyoruz yani ne kaybedeceksin?

bu arada, ikisiyle de pek muhabbetim yok, hatta sequo beni hakir görüp pm lerime cevap bile vermiyor.

ayrıca pepelek ultima tr zamanları bu forumda kayırmanın kralı dönüyordu, hiç değilse son zamanlarda bu yok.

haci ist disinda oldugum icin sordugun sorulara cevap vrremiyorum donunce aklimdasin
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Sequo said:

Pingu said:

saldırmıyorum bi şeye? ferrari vs bi konu vardı kiralık çıkmamış mıydı araba orda

hyr kardesim onu iddia eden got olmustu

yavşaklıkta son nokta adam ya :)
koy buraya ruhsatı got olmuş olayım dedim asıl senin got yemedi.

lan mal g plaka arabanin ruhsatimi olur. Bu kadar cahil olma sadece gecici kullanma izni olur.

Ayrica ruhsat kimlik bilgisidir a.k.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Catze said:

Sequo said:

Pingu said:

saldırmıyorum bi şeye? ferrari vs bi konu vardı kiralık çıkmamış mıydı araba orda

hyr kardesim onu iddia eden got olmustu

yavşaklıkta son nokta adam ya :)
koy buraya ruhsatı got olmuş olayım dedim asıl senin got yemedi.

lan mal g plaka arabanin ruhsatimi olur. Bu kadar cahil olma sadece gecici kullanma izni olur.

Ayrica ruhsat kimlik bilgisidir a.k.

http://i.imgur.com/Z6ECqJI.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...