Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 günde L22. Sadece 60 USD!!! :P

sostizm

Öne çıkan mesajlar

İnanılır gibi değil. PL satılmaya başlanmış.

Ahhhhh... Nereye kadar ???? Tık

Aha 1 tane daha :) (ilavedir)

http://www.cohpling.com/ hatta :D inanılır gibi değil hala şaşırıyorum .

[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L31
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L12

[Bu mesaj sostizm tarafından 08 Aralık 2004 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu da satılık bir acc. just. serverda :P arkadaş oynamış oyunu...

Kaç saat oynadı acaba günde :)

Lvl 50 Blaster (Assault Rifle/Energy)

Lvl 50 Controller (Force Field/Mind Control)

Lvl 40 Controller (Fire/Radiation)

Lvl 40 Scrapper (Spines/Regen)

Lvl 37 Scrapper (Martial Arts/Regen)

Lvl 35 Defender (Empathy/I forgot)

Lvl 34 Tanker (Fire/Fire)[signature][hline]COH:

Sosyal ağlarda paylaş

Badge de satılır!!! en pahalılarından biri de rikti monkey badge'i bakar mısınız. Bu sitede iş başvurusu da yapabilirsiniz, vakti bol olup ek gelir isteyenlere duyurulur. PL'er arıyorlar.[signature][hline]COH:
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar oyunun açıklarını nasıl değerlendiriyor ve işi paraya döküyor!!!

Bir kere lvl 40'tan sonra çıkan portal görevlerin oyundan kaldırılması lazım. 2. patch'den önce COT'ların portal missionları abuse ediliyordu, şimdide Hydra ve Warwolf missionları binbir türlü yolla abuse ediliyor. Lvl 50 biri görevi alıyor -4, -5 lvl'ları topluyor guruba, sonra gelsin 1000'er 1000'er exp'ler adam başı. Bu şekilde 3 yada 4 partide yer aldım ve yaklaşık 1.5, 2 lvl aldım fakat daha sonradan oyunun mantığından ve eğlencesinden iyice koptuğumu farkedip tek takılmaya devam ettim.

İnanın bana lvl 12 TRT ile akşam saatlerinde 8 kişiye varan gurubumuzda kaplumbağa hızında experience alan karakterim bana inanılmaz derecede fazla zevk veriyor.

Bu adamların 1 günde lvl 22 dedikleride çok az bu arada. Bizzat 3 saat 15 dakkada bir arkadaşımızın alt karakterini 11 den 20 yaptığımı biliyorum daha lvl 42'iken.

Bu tür haksız yollarla elde edilen experience olsun, item olsun her oyunda var bir şekilde. İnsan doğal olarak bunlardan etkileniyor ve benmiyim tek enayi diyor kendi kendine.(en azından, "parayla pl" haberlerini aylar önce duyduğumda ben demiştim.)

*!Sonuç olarak bastırdın parayı aldın lvl 22'yi yada 50'yi eeeeee??? Sonra ne yapıyor peki bu arkadaşlar merak ediyorum!!!*
Daha Atlas yada Galaxy'de Hellions'lar, Vahzilok'lar ve Clockwork'ler ile mücadele etmeden, Kingsrow'da Skulls'larla boğuşmadan, Perez Park'da Hydra'larda debt yapmadan, Skyway'de Troll'lerden bunun 2 katı debt yemeden, Steel Canyon'da Synapse Task Force'u için telefonlara ilk kim ulaşacak diye yarışmadan, Boomtown'ın Terminatör filminin havasını veren mekanlarında 8 kişi 8'i ayrı milletten(yunan, rus, belçikalı, meksikalı, amerikalı, yugoslav diğerlerini hatırlayamadım) hep beraber 5, 6 saat geçirip çarpık çurpuk ingilizceler ile muhabbetin ve geyiğin dibine vurmadan, İndependence Port'da Family'lerle haşır neşir olmadan, Dark Astoria'nın Ravenloft, Silenthill karışımı havasını solumadan, Brickstown'daki Crey ve Freakshow'larla vakit geçirmeden, Crey's Folly'de experience çılgınlığı yaşamadan, Eden'de ormanın içine girmek gibi bir hatada bulunup saatlerce ölmeden çıkışı aramadan, Founders Fall'un Venedik gibi huzur veren ortamında Circle of Thorn ve 5th Column guruplarının en karizmatik üyeleriyle tanışmadan(Behemoth, Warwolf gibi), Rikti Crash Site'a gidip "aaa burda hiç spawn yok" diyip bir anda dibine ışınlanan +5 lvl boss'lu lieut'lu Rikti gurubunun arasında kalıp o dumurluğu yaşamadan, Peregrine İsland'da lvl kasmaya başladığın zaman kendine gelen güven ve lvl 50'ler ile birlikte olduğun için hissettiğin büyüklük duygusunu yaşamadan, Fire Base Zulu'nun ninja kaplumbağların çizgi filmindeki Brain'in geldiği dünyaya olan benzerliği ve Teknotrom'muydu neydi onun gibi havada duran koskoca heybetli bir üssü görüp merak duygusuyla içini dışını incelemeden, lvl 45 oldum bir de şu Hive'i görüyim bakalım diyerek gittiğinizde lvl 48 üstü archvillian benzeri yaratıklar ve monsterlarla yüzgöz olup, kendinizi birkaç saniye içinde yerde bulup bir daha oraya gitmeyeceğinize dair tövbe etmeden, Peşinize +4 lvl 100' e yakın kurt takıp lag'a gire gire ve ölümü göze ala ala bir konteynırın içine girip beklemeden, daha bilimum zevkli eğlenceli Task Force, Trial ve Badge peşinde koşmadan ve en son lvl 50 oldum ve bunu ben başardım demenin mutluluğunu ve hazzını yaşamadan bu oyunu oynamanın ne anlamı vardır soruyorum...
Daha yazacak o kadar çok şey var ki 6 aylık süre içinde yaşadığım, ama sayfalar dolusu mesaj atmam lazım heralde bunun içinde. Demek istediğim şudur ki biran önce yüksek lvl'lara ulaşmak yerine bu işin tadını çıkarmaya bakın. Gün geldiğinde ve dönüp arkanıza baktığınızda anlatacak bunun gibi tonla hikayeniz olsun.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 TRT 2: Earth,Radiation-Controller /

[Bu mesaj Keyzar tarafından 08 Aralık 2004 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vay be..
Keyzar diyecek söz bulamıyorum ...

VAY BEEE...
1. önce türkçen için kutlarım.
2. muhteşem anlatımın için kutalarım.
3. Oyuna bakış açın için seni ayrıca kutlarım.

resmen duygulandım.

aptal smileyler kullanmayacağım.

teşekkürler.[signature][hline]COH:
Sosyal ağlarda paylaş

Takdiriniz için çok çok mersi...

Benimle aynı, duygu ve düşünceleri paylaşmanız çok güzel ve en önemlisi de bu hakikaten.

Fazla duygu seline de kapılmayalım ve ortamı şenlendiriyim diye, test server'ındaki satılık account'umu açık arttırmaya çıkarıyorum. Açılış fiyatı 10000 dolar...

Resimde de gördüğünüz gibi hiç bir detaydan kaçınılmamıştır: Gözlerde Aura(kırmızı), Vücut yeşil niye?(Instant Healing), Spine olduğum için kazıklar vücudun her tarafında mevcut ve oyun içi agresifliğimi yansıtan 32 diş.

[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 TRT 2: Earth,Radiation-Controller /

Sosyal ağlarda paylaş

Bak Noyan sırf senin gibi DA mağdurları için adamlar (l20-30 arası) "Striga Isle" diye şahanemi şahane bir map eklediler:). Debt'lere kaldığın yerden devam edersin orada:-P.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 TRT 2: Earth,Radiation-Controller /

[Bu mesaj Keyzar tarafından 09 Aralık 2004 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Noyanh, 09 Aralık 2004 09:25 tarihinde demiş ki:
bırak ya DA nın havasında bogdun bizi sabah aksam DA DA :P

Buyrun, benim. :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

keyzar dediklerine aynen katılıyorum. bende aynı şekilde SWG günlerimde satılık accunt satılık jedi davalarına kıl olurdum. Bilen bilir özellikle son zamanlarda SWG de jedi açmanın falan ne kadar işkence dolu, ne kadar sıkıcı ve ne kadar asosyal bi olay olduğunu ( oyun içindeki asosyallik tabii :D ). coh a geldiğimde ise gördüğüm bu oyunun "oynanması" gerektiğiydi. ve yine bu oyuna özel olan bi nokta lvl 50 olmanın yolunun oyunu "oynamaktan" geçtiği. hiç level kasma derdim olmadan oynasam bile oyun sana levelı altın tepside sunuyor zaten neden para vereyim ki? :D

hörmetler ( kumadam "saygılar" diyor bizde şekil böle :D )[signature][hline]msn adresim hacklendi yeni hesap

[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir are pl işini araştıryordum, kasmaya bol vaktim varken hatta devvo da hatırlar ona da söylemiştim. Bir kaç tane sitede gördüm lvl 50 karakter yapıyorlar sana fiyat tabi uçuktu 600 dolar mı neydi, her lvl araşığı için ve atlanacak level için bir fiyat vardı, işin komik tarafı ise bir kısmını bedava da yapıyorlardı.
(jo_jixu)
[signature][hline]Erahm Kh'aan of R.I.P.
Horrendos - Eski Uo günleri

[Bu mesaj Erahm tarafından 09 Aralık 2004 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplaya-, 09 Aralık 2004 23:17 tarihinde demiş ki:
Level 50 olayim bende yapicam Garanti Bankasi ile anlasip sanalpost yolu ile online olarak hesabima para gecirip PL yapicam valla GAVURLARI bilememde bir seyi inadima bindirdimmi degil GAVUR'lar taptiklari allah bile kapisamaz benle siz bilirsiniz :)

Kendine yapamadın PL başkalarına mı yapıcan! :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose

[Bu mesaj DA2019 tarafından 09 Aralık 2004 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...