Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hero class

elladan

Öne çıkan mesajlar

bliz ilerde expansion cikaricak. onunla beraber evlerin ve hero'larin gelmesi bekleniyo

arkadasin abarttigi kadar kolay degil merak etme. questleri bilirsen tabii ki cabuk lvlup olursun... nereye gidecegini bilirsin, bi yere bi defa gidip her quest i halledersin... ama soyle bi olay var ki blizzard yeni quest'ler ekliyo. bu nedenle insanlarin bilmedikleri cikiyo arada. guzel oluyo ki asil eelenceli olanlar onlar :D

[Bu mesaj riglous tarafından 06 Aralık 2004 21:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ama çok az kisi becerebildi 1 haftada level 60 olmayi :)
Merak etme burda kesinlikle kimseler 1 haftayi birak belki 1 ayda bile level 60 olamiyicak kassa bile.Bunu becerebilmen için en asagi butun betalari oynamis olman lazim bi kere.Questleri adin gibi bilmen gerek.[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

chrysor ılk 60 7.gün sonunda cıkmıstı hatta biraz guildlerin forumlarda filanda gezersenız görürsünüz bu arada tabiki amac eglenmek ama charını belli yere getırıp birşeyler yapınca insan mutlu oluyor bu charı bellı yere getırmek ıcınde biraz kasmak lazım yanı kasma ne anlamda kullanılıyor bilmiyorum ama durmadan quest yapıcan yanı buda kasma değil oyunun bir yapısı ha ama adam cıkar hiç uyumadan 24 saat oynarsa buna birşey diyemem kasmanında ötesine geçiyor çünkü[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 06 Aralık 2004 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yazin lineage2 oynarken günde 16-20 saat arasi oynadigimi hatirliyorum.Hatta yemek olsun baska bisi olsun herseyi pc basinda oynayarak yapiyodum baya bi kaptirmistim.Ama WoW u bu kadar fazla oynuyamiyicam okul yuzunden...Hatta bizim bi klan lideri vardi adam 3 gun hiç uyumadan oynadi.Dediklerim cidden gerçek ben gunde 16-20 saat oynuyodum ve ne zaman girsem adam hala online di ve diger klan arkadaslarim da soyluyodu zaten :) 3 gun hiç uyumadan ne demek abi bu?oha ya...Ben bile 4-5 saat olsun uyuyodum :)[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

sahsen bence normal,sonucta 3 hafta kascagim levelin oturup 3 gunde kastim,3-4 saat uyku 20 saat leveling.3 haftayi car cur etcegime 1 hafta sonumu evde gecirdim.lineagede ben 2 gun uyumamistim 2nd class change questinde.[signature][hline]Desire 30 Paladin (Memories Of Open Beta)
Mae 18 Orc Hunter (Memories Of Open Beta)
Mae 3x Elven Hunter(Warsong-US version)

Sosyal ağlarda paylaş

vala benim ilk ay hedefim lvl 35, daha yükseğine kasmam, ki ilk 23 lvl ın questlerini, çıkan itemları vb biliyorum ezbere.

ne gerek var öyle çok kasmaya, zevkini çıkara çıkara oynıcam nasısa ben bu oyunu en az 2-3 sene.

zaten uk CE siparişime de cvp geldi sonunda, 101 eu ya gelio kargo felan toplamda ama siparişi verdim sonunda oh be :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

norak bende ordan sipariş verdim de siparişten sonra gelen salak mailden başka bi cevap gelmedi bana. onda da biz size ayırdık oyun çıkmadan 10 gün önce parayı yatırmanız için hatırlatıcaz gibi bişey yazıyodu. veya şimdi de yatırab
ilirsiniz diyodu. aynı mailden mi söz ediyoruz acaba?[signature][hline]EU Closed Beta
NE Druid : Solas
Human Warlock : Drago
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dreamfury, 06 Aralık 2004 21:54 tarihinde demiş ki:
sahsen bence normal,sonucta 3 hafta kascagim levelin oturup 3 gunde kastim,3-4 saat uyku 20 saat leveling.3 haftayi car cur etcegime 1 hafta sonumu evde gecirdim.lineagede ben 2 gun uyumamistim 2nd class change questinde.

işte herkesin tutumu ve zevki ayrı. kimi böyle level kasmadan geçirilen vakti zaman çar çur etmek olarak görüyor. kimi de benim gibi gezip eğlenip yavaş yavaş level atlamayı seviyor.

normal şey bunlar. kimi kasıp 1-2 haftada level 60 olmaktan zevk alır. kimi de yapanları anormal olarak görür.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...