Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstediğim herhangi bir şeye yetecek param olsa...

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

Böyle bi M technichen BMW 320 motoru alırdım, kendime alüminyum şasi yaptırırdım, ortadan motorlu kendi dizayn ettiğim carbon fiber karoserli 3-4 kişilik t-top ve karizma bi spor araba yapardım. Kapıları da Mc Laren'ınki gibi yukarı ön çapraza dooru açılırdı... süfer olurdu... aaaaaah aaaaah....[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 01 June 2003 14:24 tarihinde demiş ki:
yavaş fazla film izliyorsun :D[hline]#mix.gen.tr#...
[email protected]

yok bea :) mümkün bişey... (Türkiyede biraz zor olsa da...) Ama money talks[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle egitimimi tamamlamama yetecek kadar bi parayi bi yana ayirirdim, anneme bi araba alirdim, abime insanlik alirdim, eve huzur alirdim, Turkiye e duzgun bi net sistemi kuracak bi sirket actirirdim ve tum imkanlari zorlayan mukemmel bi sirket alirdim, bilgisayar korsanciligini durdurmak icin onlemleri alirdim

Money does not talk, it just prevents people from talking...[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

sonra ne oldu ise oldu
u donuslerinde seni bekler oldum
x kisisiyim artik isci problemlerinin...
Sosyal ağlarda paylaş

:) Money talks derken sadece bunu anca paran olursa yapabilirsin demek istemiştim. Yoksa haklısın... Ayrıca yeni hayaller geldi aklıma.
Topicte yazdıı gibi olsa üniversite sayısını her ilde en az 2 tane olacak şeklde yapardım :) (tanıyorum ben bul lafı sanki) soora insanlara bedava konut sağlardım ama şartlara bağlı olarak, mesela açık öğretim gibi okullar olurdu, eğitimsiz insanları "şehirlileştirme ve modernize etme" gibi bişey yapardım. Ama bunu yaparken kültürlerine dokunmamak lazım o ayrı. Soora biraz toz toprak olurdu ama bir daha hiç uuraşılması gerekmiycek şekilde altyapının tamamını baştan yapardım. Hava alanlarını şehir dışında yapardım. Tren yolları otobanlardan fazla olurdu. Bilimum ülke içi üretim sağlamaya çalışırdım. Güney, batı ve kuzey sahillerini koruma altına alırdım, sıkı denetim içinde kullanıma açardım. Turistik bölgelerdeki halka orayı daha çok tercih eden turistlerin kültürlerini öğreticek seminerler yapardım. Marmara tekrar yüzülecek hale gelirdi...
Bunlar çok güzel hayaller ama Trilyon dolarlar lazım heralde....[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

olay orda amaç istediin şeyi yapmak :)Onu hayal ederkenki amacım Lotus Elise falan gibi bi alet yapmaktı... :P hoş olur mu aaa bence olur :) Tabii sölemeyi unuttum bi de motoru twin turbo beslemeli yapacan... yürüyen aksam da tamamen BMW olcek... gerisi bana ait...

[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 01 June 2003 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...