Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy Duel

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 16 Ağustos 2004 22:04 tarihinde demiş ki:
bu saatten sonra alacağın oyun beta çıkmaz bence.
oyun çıkmadan çıkan korsanlar vardı onlar betaydı.
readmelerine falan bakarsın versiyonuna falan
oyun içi konsoldan falan
final bilmemne yazıyorsa betadır

ben beta olduğunu bile bile gidip aldıydım winace ile sıkıştırmışlar hedelemişler falan, hala durur bi yerlerde hatta. Ordan biliyorum ben beta olduğunu.[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de öyle diyordum, sonra Slog ile oynamıştım ehuehu :)

bakınız Nefr bey örnek olsun bu size, yenilgilerimizi kabulleniyoruz.bu da bi jedi erdemidir :D, a pardon siz LPG Jedi dınız...yapmasanız da olur ;)[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

Cat bence oyunda herşeyin bi alternatifi daha doğrusu çözümü var.eğer jk2 vs jk3 muhabbeti amaçlı değil de oynama isteğiyle sorduysan şu aşağıdaki yazdığım yardımcı olur, eğer amaç karşılaştırmaysa bişey demiciim, karşılaştıranları darth vader a havale ediyorum.

eğer diyorsan heavy e karşı ne yaparım
fast e geçip adamın vurmasını bekleyip, vuruşunu egale edip adamı doğrayabilirsin
two handed ile bodoslama girebilirsin ama dikkatli olman lazım tabii.bi de butterfly gibi bişey var, hoş bişey.bi heavy kullanıcısı olarak kınıyorum öyle bug bi hareketin varlığını :)
dual sanırım bu konuda en kolayı, iki saberının arasından cart diye girilmemesine dikkat et gerisi kolay :D[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

arcane böyle topic açınca gaza gelip netten oynamayı deneyeyim dedim; sonuçlar:
Net ağzına kadar lamer dolu (avrupa serverlarından bahsediyorum) yaş ortalaması 14 falan, ve lamer falan dediğinizde hiç alınmıyolar üstlerine. Ayrıca bazı serverlarda korunma amaçlı yazılabilecek (/icantdefendmyweakself falan gibi) komut satırlarının rahatsızlık halinde yazılması öneriliyodu, tam olarak anlamadım ama yazmaya da kasamadım, çıkmayı tercih ettim. Çünkü kılıç kapalıyken normalde kimse dalmıyo size (rastladığım bikaç serverda böyleydi) ancak lamerlara dinletemiyosunuz tabi.

bide "griper" lar vardı. Bu şahıslar sizdeki eşşek gibi lagden yararlanarak siz puşlayana kadar gırtlağınızı sıkan, sölediğiniz halde dinlemeyerek taocu ve dombili birer lamer olduklarını kanıtlayan tipler. Eğer lag varsa ve bir iki de griper varsa, kaçma imkanınız yok öldünüz:) ben bu şekilde 14 yaşında bir çocuk tarafından 5 kez öldürülmüş olduğumdan söylüyorum bunu. Tabi önlem olarak absorb açılabilir ama lag dolayısıyla yetişmeyebiliyor bi kaptımı bırakmıyo çünkü... Grip bi force tur isteyen yapabilir diyenlere söyliyeyim, grip insanın kendine yakışanı giymesi değil, arada kullanılabilitesi olan bir force tur, her zaman değil. Arada kılıç kullan be kardeşim:)
sonuç olarak birinin host etmesi farz oldu burdan:) nette iş yok:) (avaturk ü falan bilmiyorum tabi üyeliğim starter) tabi bağlantınız iyiyse daha iyi serverlar da vardır eminim rahat oynanabilitesi olan. Ama iyi bağlantı şart (128k kablo bu durumda iyi bağlandı olmuyor.)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

Benim takıldığım FFA serverlarında saber kapalıyken hemen hemen hiç kimse dalmazdı, kırk yılda bir dalan da pişman olurdu zaten; saberı kapalı herkesin aynı anda saberlarını çekip logout olana kadar seni gördükleri yerde kesmeleri hoş bir deneyim değil ;][signature][hline]horacegoesskiing, 09 Ağustos 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
yannız yönetmen pepsi içip daha fazlasını istemiş. o olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr abi senle geçen sene bi servera girmiştik , bespin de duel yapılıodu. hangi serverdı o ? ortamı hoştu ?

valla server ortamını bilemicem 1 yıl oldu galiba, paso Nefr ile oynadım ben.sırf o yüzden kendimizi geliştiremedik lol :P

artık ezberledik birbirimizi ama çok güzel de düzen oturdu adamın chat tuşuna basacağını 2 saniye önceden anlayabilmek hoş, emoteları falan da kullanıyoruz, hatta gerekmedikçe koşmuyoruz falan.. baya eğlenceli.hem de kesiyorum paso haha.

ha bizim şey var bi de log dosyası tutuluyor mu bilmiyorum da 10 dakikalık oyunda 100 kere falan "lol" kısaltması geçiyor.baya bi ilginç :)

valla ben diyorum ki ya boş bi server bulalım ya da 512 arkadaş vardı o açsın ondan oynayalım, aksi halde bizim kablolar 2 kişiden fazlasını kaldırmıyor (1v1 olan 2 kişi)

bi de şeyi belirtmeden edemicem 14 yaşında olması kötü birşey değil bence.14 yaşında da efendi olunabilinir.yani yaşa mal etmeyelim demek istiyorum.lamer diyip geçelim.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bende yüklemiş bulunmaktayım ip den atıcak olanlar bana ulaşsınlar bir zahmet :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 18 Ağustos 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
bi de şeyi belirtmeden edemicem 14 yaşında olması kötü birşey değil bence.14 yaşında da efendi olunabilinir.yani yaşa mal etmeyelim demek istiyorum.lamer diyip geçelim.

Aslında doğru söylüyosun. Misal bugün yine bi server denedim. 6 kişi falan vardı. FFA olmasına rağmen kimse savaşmıyodu sadece saber challange vardı. Kırk yılın başı dual saber kullanayım dedim, adam (15 falandı tahminimce ama sallamışta olabilirim:)) tek kılıç ve en ağır modda (ne deniyodu unuttum lol) alıverdi valla, saygı duydum:) tabi benim çok berbat oynamaya başlamış olmam da bir faktör olabilir eheueh
edik: heavy style hah hatırladım:)
*!kopya çekmiştir çaktırmamaya çalışır*
[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe

[Bu mesaj Heffer tarafından 18 Ağustos 2004 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...