Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Koyduk iste ilk resim son resim.

Var ilk resimle super olmus. Muthis. Degmis her kurusuna.

Devam devam.

En iyisin rocky.

Ya kanuni hep boş beleş yorumlar içerisindesin. Sende kendince vicit yapmıyor musun?

Koy resmini bi görelim ya ne bizi bu kadar eleştirip, aklınca gererek kıskançlık triplerine giriyor bir görelim di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ne aceleniz var ki abi. doğal doğal güzel güzel ilmik ilmik o kasları yapmak varken. anabolik katabolik reaksyonları bozup kanser riskini arttırmak, hormonal dengene yüklenmek falan.
gerçi uzmanı değilim konuşuyorum ama.
koca dünyada tanıdığım steroidi doğru kullanabilen bir emin boztepe var adamın da hayatı spor zaten anca öyle tolere edebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

ne aceleniz var ki abi. doğal doğal güzel güzel ilmik ilmik o kasları yapmak varken. anabolik katabolik reaksyonları bozup kanser riskini arttırmak, hormonal dengene yüklenmek falan.
gerçi uzmanı değilim konuşuyorum ama.
koca dünyada tanıdığım steroidi doğru kullanabilen bir emin boztepe var adamın da hayatı spor zaten anca öyle tolere edebiliyor.

Roid iyi bişey çünkü içinde et var kardeşim
Sosyal ağlarda paylaş

secimine hic karismam kendi secimi. en azindan profesyonel gozetiminde. isi yapiyorsa dogru yapiyor.

abi resim diyorsun iste bende senin gibi basladim.

http://forum.paticik.com/read.php?32,4977085

burdada anlattim sadece diet kardiyo ve agirlik idmani sonrasi geldigim yer. basladigimda yas 38 :)
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

ya abi sen bilirsin tabi sonuçta senin vücudun senin kararın..

Kardeşim beni düşünüp yazdığını biliyorum yan etkileri minimumda tutabilmek için doktor kontrolünde yapiyorum.

Bindik bir alamete gidiyoruz biryerlere işte :) Sonucu hep birlikte görecez. Forumda çok konuşuluyordu roidler, bende before after yapiyorum roidler hakkında.

Şöyle bir olay oldu şuanda işte:)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

before after vs tum resimler var yani. su anda ondan daha iyiyim tabii ama resim koymak icin bir 6 ay daha var.. koyunca arada deli fark olsun :D

bu kis tum pati kassin.

Yahu 2010 ne ya 4 sene öncesi nerdeyse şakamı yapiyosun? Güncel resim at görelim benden ne kadar iyisin birlikte yorumlayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

oyleyim iste >>?

o kadar ne iyi ne kotu :D

:( hic gelismedim.

Ya bırah ya bende sen gibi yapiyordum önceden unideki resmi gösterip bi kere ben önceden lisanslı voleybolcuydum diye zayıf olan fi tarihi resimlerimle övünüyordum.

eğer 4 sene boyunca aynı kaldıysan kusura bakma benden falan zerre kadar iyi değilsin, hele bide naturel yapip kilo aldıysan vay haline.

Neyse paylaşacaksan resim devam edelim paylaşmayacaksan cevap bile verme bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hayatimizin hangi aninda senden daha iyiyim ben dedim ?

kabusmu gordun aksam.. hem banane senden sanane benden. gec beni benden daha iyi ol super vucudun olsun bu beni neden ilgilendirsin ki cevremdeki her super vucutlu benden daha iyi sporcuyu kiskaniyomuyum saniyorsun :D

abi bak steroid kafada sorunlarami sebep vermeye basladi.

sen benden cok daha iyisin fotograf koymama hic gerek yok. gercekten koymuyorum utaniyorum cunku bu kadar yaziyorum sen benden cok daha iyisin cunku.

diyorum ya da o resimlerde neysem su anda da oyum.. bunada inanmiyorsun. daha ne yapabilirim ki ben.

abi kendin icin en iyisi ol ben 41 yasimda kendim icin iyiyim. bu kadar. mutluyum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...