Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

verte said:

drop setler, giant setler extra sinir sistemini yoruyor cevabın burda :) güldüğüm fiziksel halin değil yanlış anlama, voleybol tenis vs sporlarla şuan yaptığın spor arasında çok fark. Yoksa vücut yapamayacagını söylemiyorum yani. Kas hafızan da iyimiş zaten :)

Hacı daha sert konuş yumuşama daha çok kamçıla beni ahaha:)

kas hafızama soru sordum hesap makinesi kullanmadan cevap verdi helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Bu arada benim kullandigim doz winny icin 6 hafta iki hap hergun, 20mg mi ne :)

Cok hafif almama ragmen bela.

Clen ilk hafta 1, ikinci hafta iki, 3-4. Hafta 3, 5. Hafta 2, 6. Hafta 1 hap.

Her hap 0.02mg mi ne..

Bu kadar hafif aliyorum yetiyor..

Carb al sequo.

6 hafta sadece gunde 20mg winstrol mu aliyorsun??
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Oyle hissetmiyorum pek :)

aşırı bir faydası olmamakla beraber doğal dengeni bozmuşsundur muhtemelen onu demek istiyor.

kür bitince onu toparlamaya uğraşıcaksın, hatta kür diyebilir miyiz ona şüpheli. onu toparlarken zaten kazandığını kaybedeceksin.

yani pek bir karın olmayacak. keşke yanına propionat 300-500 mg birşey ekleseydin ya da madem cutting haftalık 225mg tren acetat yine iş görürdü.

edit : şu anki cinsel isteğin winstroldendir.

umarım pct ye gerek kalmaz, hatta bana kalırsa şu an hemen başka bir anabolizan ekle kürüne , bunu da kickstart sayarsın.

edit 2 : kür sonu LH,FSH, değerlerine baktırırsan ya da şu an baktırırsan ona göre anlarız aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni su an hissetmezsin ama kur bitince bir de pct yapmazsan dusuk testo ile zor gunler seni bekler. Bence hemen bir hormon testi iste. Lh fsh total ve serbest testo ek olarak e2 (estradiol) baktir. E2 icin sensitive array opsiyonu varsa sectir (hassas olcum erkekler icin)

Bu bir gercek. Testosuz kur "olmaz". Hele sadece oral ile yapilacak sey saglikla oynamaktan baska birsey degil. Steroidology de guzel bir baslik var. Oral only cycles are for pussies diye. Hakare etmek icin yazmiyorlar gercekten kadin vucutcu degilsen oral only kur yapabilecegin en kotu sey.

Keske testo only yapsaydin. Haftada 500mg. Ucak olmustun simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bro ben kuculmeye calisiyorum be ya. Yani ben teoriye baskasinin yazdigina dedigine degil aynaya performansima bakiyorum.

2. Haftada 130 kg bench daldik.. Tamam kramp agri var ama aynada artik gurur duymaya basladim kendimle. Sadece hapmi bunun sebebi alakasi yok ama sekil kuruma acisindan faydasini gordum.

Arti aldigim degerler kadinlara al denilenden dusuk.

Nette!! Yazana baksan 50mg mi ne min erkek icin winny.

Yemisim neti yazani linki kili...

Bu sekilde kullanan grupla calisiyorum tas hepsi masallah.

Acikcasi kuruma yag yakma amac.
Sosyal ağlarda paylaş

küçülmekten kastın kas kaybıysa eyvallah doğru yoldasın :)

kadınlarla erkekleri steroid konusunda karşılaştıramazsın kanuni.

kadnı 250 mg propionat ve bırakır, aynen devam eder.

erkek 50 mg propionat vursa doğal üretimi direk baskılanır.

yani şu da var, madem cutting kür yapıcaksın bu ne olursa olsun clen ve winstrolle olmaz.

2 seçenek var, ya küre bir anabolizan ekleyeceksin adam gibi birşeye benzeyecek ya da LH ve FSH baktır da bakalım bir , umarım bozulmamıştır. yani şu kürcük için pct yapmak tamamen tşaklara işkence.
Sosyal ağlarda paylaş

E bana oldu.. :)

Bugunde bittiiii..

Siz boyle yazarken ben baska seyler buluyor ve dinliyorum.

Lcarnitine su forumda ben dahil herkes tarafindan gereksiz diye nitelendi son uc aydir kullaniyorum muthis bir seymis.

Lcarnitine shot.

Tavsiye..

Kilo alarak zayifladim sanirim baska sey dememe gerek kalmiyor.

Sizlerde bildiklerinizi yapabilirsiniz :)

Ha bu arada hatalisiniz veya aksini vs demiyorum ben bunu sectim yaptim sonuctan memnunum diyorum. Sormadim okumadim link bulmadim seksen saat incelemedim uzundur aklimdaydi yaptim bitti..

Bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yazani yapinca tammi oluyor ? Ya da birini dinlersek. Hep burda demiyormuyuz herkesin dna si farkli diye ?

Simdi ben bi link bulup orada yazani harfiyen uygularsam kalpten gidersem nedir sonucu. Tuh bana uymadimi diycem son nefeste..

Keske imkan olsa spartacusun doktor ve gym tayfasini bulup metabolizmama uygun ilaci programi uygulasam. En iyisi o gerisi sec oku yap. Tutar tutmaz piyango zaten.

Ha senin atlarafisildayanin dediklerini yapsam belkide daha iyi olacakti ama yapmadim , allahtan bundanda memnunum.

Sansima :)
Sosyal ağlarda paylaş

Haci abi senin aldigin etki, yan etki cidden pek umrumda degil. Neyin ne oldugunu biliyorum. Ama uyarmazsam icim rahat etmez.

Bu bir tecrube, idman sistemi, yemek tarifi degil. Bir bilimsel gercek. Her roid dogal uretimi baskilar. Sen hatali bir is yapmissin ve bunu gorecek baska genc merakli badicilerin bunu denemesini istemem. O yuzden hatali oldugunu yazarim.

Hala da yaziyorum. Daha once dedigim testleri yaptir. Ozellikle LH durumun onemli. Dusukse zor gunler seni bekliyor. Low testo adami depresyona sokar. Gerekliyse testisleri hazirola cekip adam ederiz ama durup dururken leydig hucrelerinin anasina atlamayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hafif abartiyorsun sanki :)

burada birine bu konuyla ilgili bir seyler demeden once, o kisinin saglik durumunu, karacigerini bobregini, yasini, onceki spor deneyimini, herhangi bir ilaca olan alerjisini, vs gibi doktorsal bilgileri bilmeden agizdan duyma veya cok iyi arastirarak verecegin herhangi bir bilginin beyne dayanmis bir silah oldugunun farkindasin degilmi.

neye dayanarak kime en agir ilaclari su sekilde al diyebilirsin ki ?

bence bu yukun altina sizler girmemelisiniz.

bak ben bastan beridir tavsiye etmem diyorum, kaslarim agridi her tarafim tutuldu eklemlerim kurudu diyorum, sequoya su oluyormu bu oluyormu diyorum kimseye tavsiye etmiyorum..

sizlerden duydugum ise , ki agir olacak ama ne kadar tecrubeniz var kim ile kiyasliyorsunuz sunlari cok bilgili bir sekilde yazarken, profesyonel trainersiniz ve bu olaylari 100lerce kisiyemi yaptiniz ? nasil bu kadar bilgiliymis gibi davraniyorsunuz ?

sequo yazmis listesi abi hafif bu su yi bu iyi.. bir sey olmaz guzelmis vs.. napiyorsunuz ? surdan okuyan birisi oo bak perfect te onayladi hadi bende dese maazallah ?

ben kendi adima kendi aldigim bir seyi yazdim sonucunu yazdim aslada tavsiye etmiyorum sonunda da diet arti spor diyorum, merakimdan yaptim diyorum.

senin dedigini yapsaydim %100 saglikli olabilecegimi nasil garanti edebiliyorsun ? nasil daha iyisi ve dogrusu bu diyorsun bro yahu :)

gizliden benimi inceledin doktordan bilgilerimi mi aldin nan ne oluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

abi hafif abartiyorsun sanki :)

burada birine bu konuyla ilgili bir seyler demeden once, o kisinin saglik durumunu, karacigerini bobregini, yasini, onceki spor deneyimini, herhangi bir ilaca olan alerjisini, vs gibi doktorsal bilgileri bilmeden agizdan duyma veya cok iyi arastirarak verecegin herhangi bir bilginin beyne dayanmis bir silah oldugunun farkindasin degilmi.

neye dayanarak kime en agir ilaclari su sekilde al diyebilirsin ki ?

bence bu yukun altina sizler girmemelisiniz.

bak ben bastan beridir tavsiye etmem diyorum, kaslarim agridi her tarafim tutuldu eklemlerim kurudu diyorum, sequoya su oluyormu bu oluyormu diyorum kimseye tavsiye etmiyorum..

sizlerden duydugum ise , ki agir olacak ama ne kadar tecrubeniz var kim ile kiyasliyorsunuz sunlari cok bilgili bir sekilde yazarken, profesyonel trainersiniz ve bu olaylari 100lerce kisiyemi yaptiniz ? nasil bu kadar bilgiliymis gibi davraniyorsunuz ?

sequo yazmis listesi abi hafif bu su yi bu iyi.. bir sey olmaz guzelmis vs.. napiyorsunuz ? surdan okuyan birisi oo bak perfect te onayladi hadi bende dese maazallah ?

ben kendi adima kendi aldigim bir seyi yazdim sonucunu yazdim aslada tavsiye etmiyorum sonunda da diet arti spor diyorum, merakimdan yaptim diyorum.

senin dedigini yapsaydim %100 saglikli olabilecegimi nasil garanti edebiliyorsun ? nasil daha iyisi ve dogrusu bu diyorsun bro yahu :)

gizliden benimi inceledin doktordan bilgilerimi mi aldin nan ne oluyor ?

haci bence dinlemelisin, perfect gayet bilgili bu konuda.

bana insulin vur dediler growth ile. Etkisini en az 5 e katliyorsun mesela.

sonra arastirdim growth ile insulin vuran bir kisi buldum.

birlikte antreman yaptik, antremandan sonra soyunma odasinda growth yapti kendine 15 dk sonra insulini hazirladi, shakera karbonhidrat tozu koydu ve sandalyeyi cekti oturdu.

Benim traineri bekledi. Fikret gelince yanina oturdu oda.

masaya cebinden 1 tane kesme seker cikardi birakti.

bak dedi bana bu olay cok riskli 2 unite insulin vurcam 10 saniye sonra karbonhidrati icmem lazim olurda yanlis vurarsam elim kayarsa bisey olursa masadaki sekere uzanamadan bayilma riskim var.

fikrette onun icin burada bekliyor ben o sekere uzanamazsam agzima sokacak benim dedi.

vurdu insulini allahtan bisey olmadi.

sonra dediki 6 aydir bunu yapiyorum ama bir hatamda olurum felc olurum yada seker hastasi olabilirim.

sen bu riski alabilecek misin dedi.

bence 'HAYIR' dedim.

o yuzden dinle bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...