Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

clenbuterol iştahsızlık yapıyor. muhtemelen halsizliği de o yapıyor. çünkü growth kullanıpta halsiz olmak zor gözüküyor.

bence cleni son haftalarda yüklen. zaten ilk defa görüyorum ben 12 hafta clen.

winstrol e başlamamış.

clenin yan etkisi yine o da. paran var magnesium filan alıver eczaneden.

hocanın hatası senide kendi gibi pro sporcu sanmak, bu tip diyetlere dayanmak çok zordur, köpek gibi yağ yakıcı alıyorsun zaten biraz karb yüklen.

sabah öğününü tatlandırmak ve iştahını açması için protein tozu+mısır,pirinç gevregi ve sütü karıştır sabah öğününü o şekilde geçir.

etleri nasıl yiyorsun onuda tatlandırabilirsin bence yenir gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

clenbuterol iştahsızlık yapıyor. muhtemelen halsizliği de o yapıyor. çünkü growth kullanıpta halsiz olmak zor gözüküyor.

bence cleni son haftalarda yüklen. zaten ilk defa görüyorum ben 12 hafta clen.

winstrol e başlamamış.

clenin yan etkisi yine o da. paran var magnesium filan alıver eczaneden.

hocanın hatası senide kendi gibi pro sporcu sanmak, bu tip diyetlere dayanmak çok zordur, köpek gibi yağ yakıcı alıyorsun zaten biraz karb yüklen.

sabah öğününü tatlandırmak ve iştahını açması için protein tozu+mısır,pirinç gevregi ve sütü karıştır sabah öğününü o şekilde geçir.

etleri nasıl yiyorsun onuda tatlandırabilirsin bence yenir gibi geliyor.

Winstrole başladım bu arada:)

20. günüm diyette hergün et yiye yiye bi hal oldum.

Light ton balığı kafadan görmek istemiyorum.

Bonfileden bayıldım.

Tavuk ve Somon ile idare ediyorum şu aralar. Bazen yarıda kesiyorum yemeği protein tozu içiyorum yeter diye.

Çaktırmadan sabah öğlen Kelloggs'un Special K larından yesem sorun çıkarmı acaba karbonhidrat almış olurum hem.

Light süt ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Şu anda "umarım iştahın açılır ve amaçlarına ulaşırsın" demekle "İşte doğallığı bozarsan böyle olur" demek arasındayım haha.

Neyse umarım düzelir diyet.

Olm demeyin öyle işte:) Yaşadığım herşeyi tek tek anlatıyorum ki başkası böyle bir bok yemek isterse neler yaşadığımı okusun bizzat şahit olsun diye.

Biliyorum o türden yorumlar geleceğini buraya gelip herşey süper oo süper gidiyor ayaklarıda çekebilirim:)

Canlı kanlı deney yapiyoruz şurada:) Gazlayın beni

Bu arada 24 Unite growth bitirdim şu ana kadar. Growthunda halsizlik yan etkisi olurmuş ilk 10 gün. Şu önümüzdeki haftayıda atlatayım belki düzelirim:)
Sosyal ağlarda paylaş

Daha kotuye gider. Pro degil biir, vucudu o ilaclar icin bence kas olarak yeterli degil, sirf diet ve abinin calismasini yapsa daha cabuk forma girerdi bence cunku ilac ciddi etkiliyor her alanda kisiyi.

2 ay abiyle kasip vucudu hazirlayip ilaclansa etkiside iyi olurdu sanki..

Tabii eminde olamiyorum. Winny clen kullaniyorum 5. haftadayim 3 senedirde gymdeyim aksatmamaya calisarak, isigi gordum amk.

Eklem kas agrisi gucsuzluk vs canina okuyor adamin. Etkiside bence degmezzzz..

Anca yag oranin 10 lardadir kulkan sekillensin sertlessinde kas yoksa vs yalan.

Ne bilim 500 beygirlik arabaya anadol kaporta ko7lymussun gibi bi sey.. kaldirmasi icin temel gerekiyor bence. Yada verimi artsin diye.

Allahtan parasi varda aylik doktor vs konyrollu gidebilir hocada abartmis zaten dieti gymi ilaci..
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Winstrole başladım bu arada:)

20. günüm diyette hergün et yiye yiye bi hal oldum.

Light ton balığı kafadan görmek istemiyorum.

Bonfileden bayıldım.

Tavuk ve Somon ile idare ediyorum şu aralar. Bazen yarıda kesiyorum yemeği protein tozu içiyorum yeter diye.

Çaktırmadan sabah öğlen Kelloggs'un Special K larından yesem sorun çıkarmı acaba karbonhidrat almış olurum hem.

Light süt ile.

protein tozunun iştahsızlarda yaptığı kötü etki bu. kolay pes etmene yol açıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Daha kotuye gider. Pro degil biir, vucudu o ilaclar icin bence kas olarak yeterli degil, sirf diet ve abinin calismasini yapsa daha cabuk forma girerdi bence cunku ilac ciddi etkiliyor her alanda kisiyi.

2 ay abiyle kasip vucudu hazirlayip ilaclansa etkiside iyi olurdu sanki..

Tabii eminde olamiyorum. Winny clen kullaniyorum 5. haftadayim 3 senedirde gymdeyim aksatmamaya calisarak, isigi gordum amk.

Eklem kas agrisi gucsuzluk vs canina okuyor adamin. Etkiside bence degmezzzz..

Anca yag oranin 10 lardadir kulkan sekillensin sertlessinde kas yoksa vs yalan.

Ne bilim 500 beygirlik arabaya anadol kaporta ko7lymussun gibi bi sey.. kaldirmasi icin temel gerekiyor bence. Yada verimi artsin diye.

Allahtan parasi varda aylik doktor vs konyrollu gidebilir hocada abartmis zaten dieti gymi ilaci..

temeli olsaydı kesinlikle çok daha iyi verim alırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler temel yok temel yok derken aslında temel var. Ama diyet temeli yok. Ben 6 sene boyunca lisanslı voleybolcuydum daha sonra 4 sene ara verdim.

Bu 4 sene içerisinde toplasan 6 ay gym e gittim. Yediklerime hiç dikkat etmedim.

Kas hafızam çok iyi. 10 günde 33 cm den 37 cm ye çıkyı kolum şaka değil:)
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

O kahvaltı gevreklerinde baya seker oluyor haberin olsun da.

light tona ben sirke dokuyorum azicik domates, havuc, salatalik, maydanozla karistirip yiyorum afiyetle o kotu tadı bastirmis oluyorsun boylelikle.

Growth kullanıyoruz o kadar hayvan gibi yağ yakıyor tek başına ki clenbuterol winstrol vs vs de var bence manupulate eder o şekeri :)
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

bence dietin çok katı, yarışmaya hazırlanmıyorsun tekrar söylüyorum.

katacağın bir miktar şeker hiçbirşey yapmaz ciddi anlamda yağ yakıcılar var küründe.

Kanka adamsın bana duymak istediklerimi söyle :)

Antremanımı görsen birde DEVSET, Superset ve dropset yapiyorum :(

Ama yılmadım yılmayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o zaman araştıralım Perfect i filanda çağırın sorun o anlıyor bu işlerden. Neden iştahsızlık olmuş olabilir. Kötü bir durum yani.

Çok antrenmanı abartınca aygır gibi çalışınca bana da oluyor mesela iştahım kapanıyor 1-2 hafta o sıradada fırsattan istifade yağ yakıyorum. Genelde mayıs-haziran arasında oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

abi su ilaclari kullaniyor olsam seker koklamam bile ondan dedim. Bulastin madem hakkini ver. Su ana kadar vererek yaptin gordugumuz kadariyla bozma yani alti ustu 3 ay yapican.

Kankacım benim hoca bana git 3 günde 1 pizza ye, git double whooper ye diyor.

Yapmadım hiç. Sebep Growth. İnanılmaz bir yağ yakma gücü var. Herşeyi tolere edebiliyor.

Bişey bozmuyorum ben trainerimden daha katıyım. Ama zarar verecek bu katılık bana sanırsam. Zombie gibi geziyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

clenbuterol net iştahsızlık yapar. ( efedrin ve ventolinde)
oxandrolone da başladıysan o da yapar.
sabah alacağın basit şekerler hem dietini biraz sıkıcılıktan kurtarır hem de öğlen öğününü aç olacağın için rahatça yersin..
dediğim karışımı yap tadı da mükemmel.

Denicem şu şekilde yapacam;

1 adet Muz
1 ölçek protein tozu
100 GR yulaf
Light süt yada su.

Growthu sabah 5 de vurduysam light süt koyarım eğer kalkamayıp 8,9 gibi vurursam su koyarımki calsium yüzünden çene uzamasın nihahahha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...