Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Killer,

alakasi yok be kardesim, sizlerin nefis yazilarini keyifle okuyordum gercekten.
ancak dogru ve dolgun bilgileri aktardiginiz icin ekstra birsey yazasim gelmiyordu.

emekli badici olarakdan uzerime alindim yazdiklarini ;)

Olgar in durumunda daha Cekmekoy spesifik yardimci olabilecegim i dusundugum icin mudahil oldum, yoksa yine keyifle okuyacaktim :)

sevgiler, selamlar

@Dworgian
dostum hedef onemli olan, yoksa tozsuz, agrisiz sancisiz, belirli hedeflere ulasabilen cok insan var, ancak dedigim gibi hedefi net belirlemek lazim. soyledigin sekilde gunumuzde olympia kazanmak zor mesela :P

urunlerin bir cogu placebo orasi kesin ama, faydasi olan teknoloji ve bilimsel calismalarda mevcut.

edit:
@sequo, kardesim oguzhan vardi orda musterilerden mesela, super keyifli biridir eger taniyorsan, MSC nin kitlesi genelde sekil degistirdikce sen sana yaklasan tiptedir.
ben ilk gittigimde 120 kiloydum oraya, 1,5 ayda 109 a kadar indim eski kaslarimi toparlayarak,
bir anda selam vermeye falan basladilar ;) ciddi bir kas hafizasi oldugu icin mesela kutlemi toparlamaya basladigimda kilo kaybimda zor oluyor benim mesela, ona gore low carb hi pro low fat diet yapiyorum, mumkun olan en az yag ile protein almaya calisiyorum falan mesela, degisik durumlar var, konusuruz hepsini..
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

@Dworgian
dostum hedef onemli olan, yoksa tozsuz, agrisiz sancisiz, belirli hedeflere ulasabilen cok insan var, ancak dedigim gibi hedefi net belirlemek lazim. soyledigin sekilde gunumuzde olympia kazanmak zor mesela :P

urunlerin bir cogu placebo orasi kesin ama, faydasi olan teknoloji ve bilimsel calismalarda mevcut.

ya aslında o konuda haklısın tabii. hani herkes boost kullanıyorken kullanmamak yarışma dahilinde geri bırakabilir.

ama benim vizyonum yarışmacı olacak kadar geniş değiş tabii =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben de hic bir sey kullanmayarak, guinness icip cikolata yiyip gunde 3 bardak kahve icerek 2 ayda 3 kg dusmusum. Toplamda sanirim bu iki ay icinde 17 kere gym e gittim.

aksamlari yedigim yemegin boyutunu %40 fln azalttim goz karari. ayrica oglen de hafif seyler yiyorum. haftada 1-2 kere ortalama 3-4 kg agirligindaki kamera cantamla 8-10km yuruyorum.

93 den 90 a dustum. hedef 85.

uzun bir sure basketbol oynamak ve diger sporlarla ugrasmaktan vucut zaten epey kasliydi. sonra birden sporu birakip masabasi goreve baslayinca 12 kg almistim. azar azar kilo kaybedip yillar once cok para verip aldigim bir kot pantalon var ona girecek seviyeye gelirsem tmmdir. :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...