Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo net ve pingler?

knight_of_rose

Öne çıkan mesajlar

Yok Yelekominikasyon kurumundan emir gelmiş "Kablo ile Telekom ayrılsın" diye. Kablo şirketleride batmaz merak etmeyin. Sonuçta kendi alt yapılarını kurma hakları olacak. Şuan o hakları yok. Ayrıca kablonun ayrılmasıyla Kablo TV'de devrim geçirecek.

Yani bu olacak ama ne zaman belli değil. Önemli olan bir bölgede 4-6 kablo firmasınıda seçebilmemiz. tekel oluyor çünkü biraz.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

eheh super burokrasıye hastayım sabahtan berı UTV yı arıyorum hattan ayrılmdım 3 saat bekledım telefon acık devamlı redıal ıle sonunda cıktı bırı dedım

-UTV buyrun

-Baglantımda korkunc bir yavaşlama var

-yok oyle bişey burdan duzgun gozukuyor

-yalanmı soylıcem şu sızın 64 u 128 yaptık dalganızdan beri feci yavaşladı

-bizim oyle bir kampayamız olmadı

-nası yanı bana gelen maıl spam heralde

-ne maılı

-tum 64 ler 128 olmuştur maılı

-dogrudur o zaman

-eeee

-.................

-neden yavasladı dıyorum

-Telekom DNS lerı Bozuk bız bişey yapamayız hızmetımızı her zamankı gıbı verıyoruz onları arayın bızle alakası yok

-(tepem attı) ne hızmetı yaa sızın duzenlı ve aksamayan tek hızmetınız fatura kesmek ondan baska hangı duzenlı hızmeti verdıgınızı gorduk kı

-bu konuda yardımcı olamam telekomu arayın (caaaaatt)

Ultradan bole bır muamele gorduk o kadar saat bekledıkten sonra telekomu aradım o daha komık

-Turk telekom

-Internetım korkunc yavasladı buraya yonlendırdıler nedır bunun sebebı

-bizden kaynaklanan bir sorun yok bolgenızdekı kablo fırması UTV onu arayın

-nasııı yanııı

-iyi gunler...........

yani harbıden oha fılan oldum bu ne yaw ıkısıde bırbırıne yolluyo lam pısıkopatlık yapıp ımza toplayı ahmet vardara basvuralım dıcem ama vatan gaztesıde gunnerdır yazıyo UTV dekı cıddıyetsızlıgı
yok bız topluca alaskaya ırtıca edıcez balık fabrıkalarına en azından orda en az 1mbit lık baglantı var[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

[Bu mesaj Viktor tarafından 07 Aralık 2004 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dün 3k europa pingi gördükten sonra pinglemeye korkar oldum

eski forum imzam geldi aklıma, cidden korkulur telekomdan
kabus gibi net hayatımız[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...