Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo net ve pingler?

knight_of_rose

Öne çıkan mesajlar

eh altyapı olmadan 256 ya geçersen olacağı budur.. 512 bağlantıyla bile ev1 deki 128 bitrate li mp3 de buffer yapıyor. Gözünü sevdiğim telekomu...[signature][hline]Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş... Öbürüde, "Bilmem niye?" demiş. Deli şaşırmış.. Yüzü kızarmış. Muhabbetin içine ettim demiş. Burda bitirmiş.. @cico's imzas..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de rexarla ayni seyi dusunuyorum, "ulan onca para harcadik adsl sistemi kurduk, millet hala kabloda, kisin bandwithi gecsinler adsle" senaryosu..[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 07 Aralık 2004 00:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten aylar evelden duyuyordum ben haberleri. Telekom Kablo şirketlerine Bandwidth vermiyormuş. Firmalarda Telekomdan almak zorundalarmış. Bu yüzden tıkanmışlar. Yakında düzelir. Sonunda gerekli bandwidth'i hesaplarlar ve zorla alırlar Telekom'dan.

Zaten kablo bağlantısı Telekom'dan ayrılıyormuş, tamamen farklı bir sektör oluyormuş. Süre belli değil ama. 3 ayda olabilir 8 ayda, 1 yılda :).[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...