Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

yok ya 5 kişi falan olduk. birde isteyip de yapamayanlar var.

Birde benim questlerimin sosyal sorumluluk yönü de büyük olur ya.

Tinerci gençlere yemek ısmarlayıp hayat hikayesi anlattırmacalar.

Huzur evinde wisdom kovalamalar.

Akıl hastanesinden tuhaf ve anlaşılması güç dialoglar getirmeler.

Hayvan barınaklarında kurtlarla dans v.s..

Spor bölümünde aslanlara da çoşkuyu vericek challangelar falan.

Hem mekan falan tutarım böyle olimpiyat tadında işlere de girişirim. Patiler gelir içer çoşar v.s. ;)

Noyzura said:

oyun turnuvaları da düzenlerim ya. ama old school böyle quake 2 , unreal , hl opposing force deathmatchları falan.

dota maçları , age of empires hatta paticik uo serverını aktif ederdim. role play üzerine alırdı ama bir pvp areanası olurdu. haftanın şampiyonuna ödül falan. role play kısmında da int gerektiren questlerle ödül falan verirdim.

şunları yapabilmen için zengin ol isterim.

ya da dur ya. ben yıllarca okul ve patron çarkında kapitalist dünyanın sillesini yedim ben zengin olayım hiç olmazsa sana böyle questler veririm "sütyen tak, şeker komasına gir" fln yerine

=)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Fin said:

ödül: u...........u mu ?

başka biri bu soruyu sorsaydı noyzuraninki.jpg derdim de sdfdgfasd u........u da güzel fikir aslında. ilginç ödüllerimden hoşlanabilecek birileri vardır..

of hatta u.....u questleri falan 90 sn triple whooper modunda ahahhaa

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

ASDFPĞDKOGASD OLM ZENGİN KADIN BULAMADIN MI KENDİNİE SPİRİTMOD

zengin , fakir , uzun , kısa, zayıf , balık etli hepsi çok tatlı lan.

dur random fresh başıma gelen bir olayı anlatayım asljhdshad

geçen gün yoğurtcu parkındaydım forum bitti böyle arkadaşlarımla iki sigara içtik güldük ettik ama geceyarısını bir kaç saat geçince eve döneyim dedim bisiklet vardı altımda ara sokaklardan değil sahilden gideyim hatun düşürürüm dedim aktım döndüm sahil yoluna.

deniz kenarından aheste aheste gidiyordum yolda bir kadın bana el kol yaptı. Vucudu iyiydi ama baya mature kapsamındaydı.

İyi misin ? diye sordu dedim çok iyiyim ( kafam çok güzeldi iyilikten ölcem artık içimden kıs kıs gülüyorum ). Kadın "keşke bende senin gibi iyi olsam " dedi. Güldüm sonra böyle gülerek kadını baştan aşağı süzdüm "bence siz de gayet iyisiniz " dedim . Kadında güldü böyle saçların çok güzel , ne tatlısın sen diye okşamaya başladı böyle. Utanır gibi yaptım böyle yere baktım yürek yaktım falan. Kadın bana yaşımı sordu ve 29 dedikten sonra benden bir yaş küçük oğlu olduğunu söyledi. Bu durumu bile waow ne kadar genç duruyorsunuz şeklinde söyledikten sonra kadın oğlumun arkadaşları da beni tanır ama rock barlardan dedi ve konu rock müziğe falan geldi .

Sonra sadece eğlencesine burnumdan derin ama sessiz bir nefes alıp sonra onu enerjimle birlikte alan etkisi vuracak şekilde serbest bıraktım. Kadın iyice sokuldu bana ve aşkım diyip önce boynuma ve oradan yukarı doğru çıkmaya başladı. Benim de elim omzundan beline ve biraz daha inerken o da dudağımdan öpüncce hemen geri çekildim. Üzgünüm gerçekten şu an gitmem gerekiyor ama tanıştığıma çok memnun oldum diyip gülümsedim ve bisikletimle ilerlerken karşıma çıkan parkda 4 tane kız yanlarında erkek olmadan eğleniyorlardı ve bir tanesi uzaktan beni farkeder farketmez diğerlerini uyardı. tabi bu başka bir hikaye ;) ..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...