Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Noyruza hayattan birşey elde edebilmek için ancak ergen kızları etkileyecek kalitede silahlar kullanıyor.

İşte faldır büyüdür, sipiritüeldir, iç enerjidir, rüyamda paralel evrene geçiyorumdur, hayatın anlamıdır ottur boktur. Hadi belki lvl lisans 1 kızları etkilesin, belki.

Ulan milletler toprağın altında elektron çarpıştırıp bilim yaparken bizim ülkenin gençliği "RÜYAMDA RUHUM BEDENİMDEN AYRILİİ" diye geziyor ben ona yanıyorum. Ve inananları da var ne yazık ki.

ben şahsen düz kalıp herhangi bir mühendislik okumuş. satışta çalışan herhangi bir insana noyanı tercih ederim.

aynı insan tipinden sıkılmadınız mı artık? KAMFIRT zon içinde birileriyle arkadaş olup aynı lafları değiştirip birbirinize söyleyip durmaktan sıkılmadınız mı ne bileyim?

ilk bende saldırdım noyana hemde ne saldırdım arkadaş feyk diye düşünüyodum ama. tanıştım nardenesi gibi adam yani. farklı bir adam olması hoşuma gidiyor abi açıkçası feysbukumda bile. bence ağır dallamalıkları var orası ayrı ama abi bende dallamayım. herkesin dallamalıkları var. herkesin çok fazla dallamalıkları var.

normdışı dallamalığa katlanamıyor forum o yüzden. ama hepimiz dallamayız arkadaşlar. sakin olun artık azıcık.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

ferrari ruhsatı farklı mı oluyo bizim ruhsatlardan? Mavili iç işleri bakanlığı kağıdından diil mi?

evet farkli oluyor az sayida oto oldugu icin otv si odenmemis ferrolarda app plaka bastirio ruhsat olarak kullaniyorlar.

Sadece ferrari icin degil luks segmentte ruhsat bilgisi paylasmak sakincali.

ha inanmayan varsa bir tur yan koltugumda takilabilir no boyle ruhsat olaylarina gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Catze said:

Sequo said:

Burdan anlasildigi uzere olay ben degilmisin sabah konuyu gordum yazmamaya gayret ettim ve yazmayacaktimda.

ben konudan cekildim ama insanlar birbirini yemeye devam esiyor. Bence pisligi icinizde hissetmenizin zamani geldi.

noyanada bosuna yuklenmeyin. Calistiginiz isyerinde patronunuzun size atlattirdigi taklalar akliniza gelmeli

Catze said:

Sequo,

Herşeyin fotoğrafını koyuyorsun zaten, şu F12 ve Italia'nın ruhsat fotolarını koysana bir görelim.

kafa kagidimida koymami ister misin ahahah ya haci polis benden ruhsat isteyemiyor sen kim oluyorsun lol.

hayir gosteremem ruhsat paylasmam yani ozellikle ferro ruhsati asla

Banka ss'i koyabiliyorsun ama bu mu sakıncalı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

SeaGle said:

ferrari ruhsatı farklı mı oluyo bizim ruhsatlardan? Mavili iç işleri bakanlığı kağıdından diil mi?

evet farkli oluyor az sayida oto oldugu icin otv si odenmemis ferrolarda app plaka bastirio ruhsat olarak kullaniyorlar.

Sadece ferrari icin degil luks segmentte ruhsat bilgisi paylasmak sakincali.

ha inanmayan varsa bir tur yan koltugumda takilabilir no boyle ruhsat olaylarina gerek yok

At yalanı .... inananı, renault megane'da ne ruhsat var ise ferrarilerde de aynı ruhsat var.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

SeaGle said:

Fakat ben senin dallamalıklarınla övündüğünü görmedim? Ya da ben dallamalıklarımla övünmedim. Problem burda.

ben övünüyorum ya. kavga falan ediyorum sonra gururla şöyle dövdüm böyle bayılttım diye anlatıyorum yalan olmasın.

Onunla övüncen tabi. Havaya 10 yumruk atmakla övünceğine onunla övün hacıt.
Sosyal ağlarda paylaş

ab i tamam da noyruatrla senin aranda daüğlar akdar fark var

dasaa nın önceki sayfalarda deiklerine çokca katılıyorum ama sadece "ilgi arsızı" olsa neyse de adamın kendi cümleleri tutarsız ben irahatsız eden kısm bu.. tutarsız olduğu gşbş bu tuarsızlığıyla diğer inanları eleşritiyor

hani insan bell iderecede dallama olaiblir, bende de var lavukluk ama en nihayetinde ben lavukluğumda tutarlı bir lavukluluk sergiliyorum, iğneyi lkendime batırmadan çuvldızla girşimiyorum insanlara

dasaa yı bile ayarını kaçırttıysanız ortada ciddi bit sorun vardır
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

ab i tamam da noyruatrla senin aranda daüğlar akdar fark var

dasaa nın önceki sayfalarda deiklerine çokca katılıyorum ama sadece "ilgi arsızı" olsa neyse de adamın kendi cümleleri tutarsız ben irahatsız eden kısm bu.. tutarsız olduğu gşbş bu tuarsızlığıyla diğer inanları eleşritiyor

hani insan bell iderecede dallama olaiblir, bende de var lavukluk ama en nihayetinde ben lavukluğumda tutarlı bir lavukluluk sergiliyorum, iğneyi lkendime batırmadan çuvldızla girşimiyorum insanlara

dasaa yı bile ayarını kaçırttıysanız ortada ciddi bit sorun vardır

İldeniz bey lütfen yavaşça o typoyu bırakıp ellerinizi başınızın üzerine koyunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ya herkesin bir kimliği var. gerçekten en azından benim tanıdığım birçok insanın normalde forumdakiyle de alakası yok. yabmayın artık.

YAPMAYIN ARTIK EVDE ÇOCUK UYUYO YETER YABMAYIN

abi iyi de ben bu tür isnalların bol bulunduğu bir yere gitmek isteseydim forumtr ye fln giderdim

burası gerçekten son yıllarda garip ve rahatsız edici bir değişime girdi ki iki sene fln foruma bakamışlığım oldu "aa paticik açılmış" diyerek yeniden katılım göstermeye başladım ki dışarıda gördüğüm insanların buradaki tavrıyla tutarlı olmasını beklerim

internette başka birini oynamak istiyorsanız burada yapmayın
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Vingthor said:

SeaGle said:

Fakat ben senin dallamalıklarınla övündüğünü görmedim? Ya da ben dallamalıklarımla övünmedim. Problem burda.

ben övünüyorum ya. kavga falan ediyorum sonra gururla şöyle dövdüm böyle bayılttım diye anlatıyorum yalan olmasın.

Onunla övüncen tabi. Havaya 10 yumruk atmakla övünceğine onunla övün hacıt.

ya bırak övünsün abi aylarca çalışmış adam onun için yani. yapabildiği birşeyi söylüyor işte adam yani. gelip kenshin buraya 'ben bitane atıyorum yetiyo' yazdığında bitti o 10 yumruğun cazibesi zaten ahahah

mesela kenshinde büyük dallama ama foruma yazmıyor dallamalıklarını.

insanları birbirinden ayıran şeyler MİNÖR farklar aslında ama sanki çok büyük farklarmış gibi geliyor. düşünceler hep benzer kalıp 'düzgün veya değişik' ifade eden adam çok ilginç adammış gibi geliyor ama aynı yani. bu kadar çok kelime var outcome'ı bu kadar kısıtlı dar olması insanlığın suçu

kırk yılda bir garip adam çıkıyor ona da saldırmayın bu kadar.
kısacası çok sıkılıyoruz yaz yaz birbirimizi forumda skiyoruz. dahil olan ağlamasın. istemeyen dahil olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Vingthor said:

ya herkesin bir kimliği var. gerçekten en azından benim tanıdığım birçok insanın normalde forumdakiyle de alakası yok. yabmayın artık.

YAPMAYIN ARTIK EVDE ÇOCUK UYUYO YETER YABMAYIN

abi iyi de ben bu tür isnalların bol bulunduğu bir yere gitmek isteseydim forumtr ye fln giderdim

burası gerçekten son yıllarda garip ve rahatsız edici bir değişime girdi ki iki sene fln foruma bakamışlığım oldu "aa paticik açılmış" diyerek yeniden katılım göstermeye başladım ki dışarıda gördüğüm insanların buradaki tavrıyla tutarlı olmasını beklerim

internette başka birini oynamak istiyorsanız burada yapmayın

başka birini oynamak değil abi özel birşey yazmıyorum ben mesela sen yazıyor musun? yada ne bileyim hayat hikayen mi var forumda? tabi ki dışarda farklı bir adam olacaksın yani.

bunun tek istisnası şükrüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...