Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3

Sequo

Öne çıkan mesajlar

bu yazıları yazmakta belki zenginlerin yapacağı bir iş gibi geliyor. zenginler o kadar herşeyi sahiplenmişler ki, 2-3 satır birşey yazsak bunları fakirlerden beklenmeyecek şeyler olarak görüyorlar. ama bu asla böyle değil, fakirlerde yazar, onlarda duygularını bir şeylere aktarmaya çalışırlar...

sabah kalkmanın bu kadar zor olduğunu hiç bilmezdim. kuş tüyü değilde koyunların postunda yatmak daha zevkli fakat bunun tersinin söylenmesi yüzünden başımıza çok şey geldi... bu sabah kalktım, yapacak elbette bir şey yoktu. boynum, yatağın çarpıklığı ve bozukluğu yüzünden yine tutulmuş. ne yiyeceğimi bilmiyorum. dolap bomboş gibi sadece 2 parça ekmek var, kuru bayatlamış ekmek. ama en iyisi onu akşam yemeğinde yemek. yatağımın bir kenarında bir avuç ezilmiş tütün parçası buluyorum, ah birde içine koyabileceğim bir cigara bulabilsem, ne güzel olurdu. en iyisi bir pecete kağıdı bulup tütünleri ona sarıp içmek, yoksa nasıl tadına varabilirim tütünün. ya da ağzıma atıp çiğnemeliyim? aç karnına tütün insanı öldürü mü acaba? zenginlerin yarım bıraktığı sigaraları içen fakirler varmıdır acaba?
ah ah gözü kör olsun bu zengin düzeninin, elbet bir gün bu düzen değişecektir. sabahleyin sıcak ekmekleriyle balkonda kral gibi kahvaltı yapanların egemenliği elbet bir gün sona erecektir. ve elbet bizde bir gün gönül rahatlığıyla ''herkes bizim gibi fakir'' diyerek mutlu bir şekilde yaşayabileceğizdir... ''
Sosyal ağlarda paylaş

Pingu said:

bu yazıları yazmakta belki zenginlerin yapacağı bir iş gibi geliyor. zenginler o kadar herşeyi sahiplenmişler ki, 2-3 satır birşey yazsak bunları fakirlerden beklenmeyecek şeyler olarak görüyorlar. ama bu asla böyle değil, fakirlerde yazar, onlarda duygularını bir şeylere aktarmaya çalışırlar...

sabah kalkmanın bu kadar zor olduğunu hiç bilmezdim. kuş tüyü değilde koyunların postunda yatmak daha zevkli fakat bunun tersinin söylenmesi yüzünden başımıza çok şey geldi... bu sabah kalktım, yapacak elbette bir şey yoktu. boynum, yatağın çarpıklığı ve bozukluğu yüzünden yine tutulmuş. ne yiyeceğimi bilmiyorum. dolap bomboş gibi sadece 2 parça ekmek var, kuru bayatlamış ekmek. ama en iyisi onu akşam yemeğinde yemek. yatağımın bir kenarında bir avuç ezilmiş tütün parçası buluyorum, ah birde içine koyabileceğim bir cigara bulabilsem, ne güzel olurdu. en iyisi bir pecete kağıdı bulup tütünleri ona sarıp içmek, yoksa nasıl tadına varabilirim tütünün. ya da ağzıma atıp çiğnemeliyim? aç karnına tütün insanı öldürü mü acaba? zenginlerin yarım bıraktığı sigaraları içen fakirler varmıdır acaba?
ah ah gözü kör olsun bu zengin düzeninin, elbet bir gün bu düzen değişecektir. sabahleyin sıcak ekmekleriyle balkonda kral gibi kahvaltı yapanların egemenliği elbet bir gün sona erecektir. ve elbet bizde bir gün gönül rahatlığıyla ''herkes bizim gibi fakir'' diyerek mutlu bir şekilde yaşayabileceğizdir... ''

hatırlat bi ara param olunca ben göndercem sana
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yeni quest:
Bana oyle acınaklı bir hikaye anlatın ki bu hikaye karsiliğinde en cok sizin ihtiyacınız odupunu dusunup 100 tl para göndereyim sure yarın oglene kadar.

Oduk: 100 TL

Not: hikayeler konu uzerinden yazılmalıdır om olmamalıdır

vidyoya çektim panpa
http://www.youtube.com/watch?v=xTh0FNoqxRM
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yeni quest:
Bana oyle acınaklı bir hikaye anlatın ki bu hikaye karsiliğinde en cok sizin ihtiyacınız odupunu dusunup 100 tl para göndereyim sure yarın oglene kadar.

hayvan gibi badi yapıyodum. yarışmalara falan akıcaktım. o kadar iyiydim ki herkes OHO MANYAK OLMUŞSUN HACI NASI YAPTIN VS VS konuşuyodu. salonda herkes bana bakıyodu. önmden çekiliyodu

VE BİR GÜN KENDİ YAZDIĞIM OMUZ PROGRAMI O OMUZLARI KAPI GİBİ YAPAN PROGRAMI YAPARKEN GAZA GELDİM

CABLE LATERAL RAISE HAREKETİ

KİLO 15

DEDİM U MIRIN BRAH? U FAG?

25E TAKTIM

Bİ ÇEKTİM OMUZ GG

7 aydır sakatım 7 kilo verdim kızlar beğenmiyo artık

qq ever
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yeni quest:

bu sabah tshirtime diş macunu döktüm

tam onun şokunu atlatmıştım corapla ıslak terliğe bastım
Sosyal ağlarda paylaş

Pingu said:

http://www.uludagsozluk.com/k/bir-fakirin-g%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC/

ahahha cok ıyısın :))

aklima gelmedi değil
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Sequo said:

Yeni quest:

bu sabah tshirtime diş macunu döktüm

tam onun şokunu atlatmıştım corapla ıslak terliğe bastım

okurken verem oldum
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yeni quest:

Bulunduğum yerde taksim hakkında yapilan tek eylem yürüyüş oldu ve ona da sınav nedeniyle katilamadim. Sinav sonrası da taksime gidecek kadar param vs olmasına rağmen ilk senemde lazım olur diye harcamadim. işe girdim bir daha birşey olursa bu durumda kalmiyim tarzında ama onda da univ.e hazirlanmak için yarida birakmam gerekti çünkü aksama kitap okuyacak hal kalmiyordu.

En dayanamadigim şey insanlar zarar görürken elim kolum bağlı durmak. Ama bundan sonra pek sorun olmayacak.

Günlüğe yazacağıma buraya yazim belki 100tl gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...