Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

*! nişan alır*[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

gelmeyenler pisman olsun hakkaten yapacak daha iyi bisiyleri yoktuysa.

ayrica hem populer oyunlardan [bkz halflife2] hem de populer dizilerden [bkz kurtlar vadiiisi] bihaber olmama ragmen her konusmaya genis katilimci olabildim, gelseydiniz sIkIlmazdiniz da.

-half life hakkinda mi konusuyosunuz?
-bir graviti gan varmis?

ehe.

biziz e gideyim diyodum zaten gecen hafta basinda bu cumart icin, ama tabi sinavlari hesaba katmayan bir insan boyle oluyor son anda. pati bulusmasi olmasa da gidiyorum buyuk ihtimal bu cumart.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HerenIstiaron, 05 Aralık 2004 15:29 tarihinde demiş ki:
Dojo sizin de heralde 2 haftada bir sınavlar tekrar bitiyo bunu kutluyosunuz ? :p

bizim sinavlarin tumu hangi zeki insan tarafindan bilmiyorum, ayni haftaya sIkIstiriliyor. ondan sonra 1-1.5aylik bir sure sinavsiz ve rahat geciyor sonra bir hafta daha kasiliyoruz, sonra yine gereksiz bir rahatlama yasiyoruz. bu boyle devam ediyor.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

müjde kaybolan resimleri buldum :) , sorun benim bilgin manymasından çıkmış :) akşama koyuyorum hemen :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu koydum sadece :)

[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

Dojo ve Heren kopartmış olayı laf yok!!! :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

bende yokum çünkü ben çekmiştim resim :-)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

bu son resim çok güzel olmuş bea :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

*! Kedi gözlerini kısar* Aa Heren Bak kim gelmiş[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...